Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego- reaktywacja cz. 3


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Późnym rankiem wyruszyłem wraz z kompletem nowych kółek do serwisu na centrowanie. Niby umiem centrować jako tako, ale nowe wolałem zostawić w spokoju. Cena? lepiej portfela nie denerwować :D a będą do odbioru dopiero w środę B) pochodziłem trochę potem po sklepach rowerowych (razem 4) i z zamiarem kupna bidonu i pompki a kupiłem... smar Pedrosa Road Rage :P ciekawe jak się będzie sprawował, trochę rzadki. W przerwie pomiędzy serwisem opon a przechadzką po sklepach zaliczyłem sobie Shreka 3 :D (bajaaaaa). Po powrocie do domu założyłem stare, wymęczone już koła. A już pod sam wieczór wdarło się we mnie chora cykloza - wyczyściłem oponki MTB, zwinąłem, spiąłem gumką i zważyłem :) Przed chwilą wyprałem część gatek rowerowych :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem gripy authora do gripsziftów założyłem je (swoją drogą strasznie ciężko wchodzą) zdarłem aż sobie naskórek od spodu dłoni :D

Było polać kierownice/chwyty od środka wodą :D. Obyłoby się bez zdartego naskórka.

 

Ja dzisiaj 48 km na szosówce, wczoraj to samo i jutro pewnie podobnie :) tyle ze inna trasą i tym razem z dziewczyną. Wczoraj miałem nie fajną przygodę- jadę sobie a tu nagle bum, walnęła we mnie osa, czy coś takiego w lewy policzek... myślę sobie nic to pewnie jakaś mucha, a za chwile zaczyna mnie napierniczac... skubane coś potrafiło w ciągu sekundy walnąć i uwalić :/ potem mi sie rozszedł ból na cały policzek, ale nic to jechałem dalej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dowiedziałem że koleś w serwisie ma problem z napleceniem mi koła i muszę do niego jechać z całym rowerem. Mówił, że nie może wycentrować(obręcz była nowa, prosta) i trzeba przynieść widelec lub cały rower. To mnie bardzo wku*****. Mój nowy alex dm24 powykrzywiany i to przez taką pierdołę co siedzi w rowerowym. A poza tym to łańcuch mi się rozpiął i nie mogę go spiąć(brak narzędzi, kombinerki nie pomogły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory,ale gosc w serwisie nie ma centrownicy ze potrzebuje widelec? ;) n/c

 

Ja dzisiaj zrobilem sobie przejazdzke na kolarce :) coraz bardziej przyzwyczajam sie do twardych przelozen, chociaz na przełęczy targanickiej ciezko bylo wogole przeciągnąć korbe w dwóch miejscach[no i zdychalem tam troche] ;).

 

Tak czy owak troche potrwa aż bede bez problemu wyjezdzal pod to co normlanie cisnalem na młynku w góralu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening 50km po połowie asfalt/kocie łby z niedziałającą przerzutką, widać błoto z przed 3 dni dopiero teraz wyschło w pancerzu, bolą mnie łapy tak ciężko manetka chodziła no i co 3 biegi zmieniałem ale jakos trzeba było jechać B) Później kapnąłem się że jest sobota więc wyciągnąłem linkę, pancerz, dziadek pomógł naoliwić i składanie do kupy. Postrzępiła się linka, trzeba było ją urżnąć na styk i później regulowałem przerzutkę przez bez mała 2,5 godziny :D A i tak nie jest idealnie :P Jak się skopie to się wymieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie zaszedłem do rowerowego. Rower już prawie gotowy ( jak on ślicznie dla mnie wygląda ;) ). No i przymierzałem kask - ( czyt. jeden kask, bo tylko jeden mieli w sklepie :D ). I co się okazało - pasuje idealnie do głowy. ( 56-62 cm podobno ). A ja mam łeb 57 cm. No ale to 90 zł, dlatego nie wiem, czy ktoś mi się dołoży do niego. Ale mam nadzieje, że tak ...... Jak to mówił Dangerous Eren z Jackass - "Safety First" B). Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj umylam i nasmarowalam naped a poza tym wymienilam tylne klocki :D poza tym okazalo sie, ze mam w ogole wszystko do wymiany bo lancuch zezarl zebatki... no ale trudno, dobije go do konca i zmienie ;)

 

ale dzisiaj upal, nie wiem czy pojde dzisiaj pobikowac, moze wieczorkiem B) a poki co korzystam ze slodkiego lenistwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...