Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego- reaktywacja cz. 3


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj pojechałem z kumplem na trasę łącznie wyszło 73.5km.;] dziś tylko 10km do rowerowego i do rodziców pojechałem. W rowerowym po FL Pro Road, okazało sie ze zamówiłem, przyszedł i kumpel go sprzedał.;/ i to by było tyle. A jutro trochę popedałuje na AWF-ie w Katowicach na badaniach wydolnościowych xD ciekawe ile watów nakręce?;D pozdrawiam.;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Katsu gratulacje :D, za długie czekanie dobre...jeżdżenie ;) Dzisiaj rano komp, obiad, zakupy, TdF krótki trening po górkach koło 40 km, wróciłem do DG akurat zaraz po deszczu więc rower i ja usyfiony :(

 

ps. Omen pewnie koło 1000W ukręci skoro na 52T w MTB daję radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolyfer tyle to raczej nie wyciągnę, myślę ze maks to będzie 350 watów. ale będe zadowolony jak już będzie 250. xD po za tym, już nie śmigam na tej korbie. Teraz czeka na polerowanie i pójdzie na ścianę.;]

 

Katsumoto w końcu sie doczekałeś xD czekamy na fotki w galerii.;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja 25km z... ciocią ;) fajnie, ja sobie robię lekki trening a ona się zarzyna ale sama dyktuje tempo :( Ostatnie 10km w ulewie a byliśmy w cywilnych ciuchach (jak z nią jadę to mi się nie chce przebierać nawet :D) i zrobiło się ziiiiimno, ciocia skapitulowała i odwiózł nas wujek autem ;) (bo w założeniach 35km miało być). Teraz buty będą schnąć i jutro bez bajka, eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokreciłem się troche po ścieżce. Popatrzyłem na płeć piękną na roweruch. Aż sie oko i serce cieszy jak widze dziewczyny na rowerach ;D w dodatku ładne dziewczyny ;D Katsumoto gratulacje daj jakiś test na forum ;D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem gripy authora do gripsziftów założyłem je (swoją drogą strasznie ciężko wchodzą) zdarłem aż sobie naskórek od spodu dłoni :)

ponadto dokonałem zakupu kend karm :] nie mogę się doczekać aż przyjdą - szkoda tylko, że będę wtedy na obozie : p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i byłem, i jestem zadowolony.;D kręciłem przez 27 i pół minuty.;] wykręciłem 350 wotlów, max HR 189, a VO2 60.5 i tu trzeba będzie to mocno poprawić przez ta zimę. Kadencja w granicach 90-100 obrotów na minute.;]

A teraz wieczorem wyczyściłem napęd i nasmarowałem.;] pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień bez neta to człowieka energia rozpiera B)

Na początek zabrałem się za rower- kilka drobnych rzeczy

Następnie posprzątałem sobie w pokoju i tak jakoś wydaje mi sie ze mam wiecej miejsca :P

A jeszcze wcześniej leżałem i obmyślałem pare rzeczy co do roweru ;]

 

P.S

Jak dobrze mieć neta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś małe masz max HR omen, ze wzoru to 189 ma trzydziestolatek B) No i coś mało watów jak na 52 zęby w MTB hihi :D ja w zimę przed rozpoczęciem przygotowania do sezonu ukręciłem 362W

 

Dzisiaj rano umyłem szoskę, zrobiłem sobie trening siłowy, a przed godzinką wróciłem z Shreka trzeciego i jakoś za bardzo nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Posmiać się można ale to nie to co 1 część była :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kusak

Tylko żeby potem nie było na mnie jak coś będzie nie tak... :P

Z rowerowych rzeczy kupiłem dzisiaj sztycę, ale oddałem ją bo okazała się jednak za krótka... B)

No i strasznie nawkurzałem się na moje pedały PD-M520, bo po tak stosunkowo niewielkim przebiegu prawy domaga się o serwis a nigdzie nie mogę dostać tego głupiego plastikowego klucza żeby je rozkręcić i chyba go będę musiał zamówić w cylloturze, no chyba, że ktoś mi powie gdzie na śląsku da się kupić to dziadostwo... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...