Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego- reaktywacja cz. 3


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

a mi dzisiaj stuknął 1000 na liczniku! ;p

dokładniej 1033, dzisiejszy dystans 38,72 km

to już do przeginaczy sie zaliczasz.;]

 

Ja dziś pojechałem do pracy na biku. Tam w wolnym czasie go wypucowałem, i szperałem w napędzie chcąc znaleźć winowajcę ciągłego rwania łańcucha. Chyba coś mi się udało, jutro to będę sprawdzał tzn. jutro jadę na jakiś dłuższy dystans, może go nie zerwę.;] Ogólnie to 41km zrobiłem dziś.;] Konkretnych danych niestety nie mam, go gdzieś licznik zapodziałem.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano odebralem paczke z pancerzami a pozniej pojechalem na poczte wyslac paczke z manetkami. Od godziny 14;30 do 17;00 rozbieralem rower. Wszystko ladnie wyczyszczone czeka ;) . Mam nadzieje ,ze jutro bede to skladal na nowej ramie. Dzis udalo mi jeszcze zrobic kolo 15km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Johny, a jaką ramke kupiłeś ?? :>

Dziś kolejny dzień się obijam i nic nie robie, tylko leże przed telewizorem i patrze się na Tour De France ;)

Dziś przyszły wreszcie hampeli jutro kółka zakładamy i nareszcie moge śmigać :);) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dzisiaj stuknelo 2000 (w tym roku) :D

a wracajac z dojo spiewalam sobie "bicycle, bicycleeeeeeeeeeeeeeee ride"

kocham rower :D:D

 

Pubilus, zajrze na Al. Wyzwolenia przy okazji ;)

a bikeman na goclawiu tez mam obcykany bo co tydzien jestem na goclawiu u starych :) chociaz butami spd sie tam jeszcze nie interesowalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rowerowych rzeczy to co chwilę zaglądam na forum, miałem także przejechać się po sklepach popytać o klucz do pedałów, ale zaczęło padać...

Cały dzień słucham Andy'ego McKee, zwłaszcza dwóch kawałków: "Drifting" i "Rylynn", rewelacja, koleś po prostu czaruje na akustyku... ;)

 

Tak ogólnie to rzygam już tą dzisiejszą nudą...

 

Może ktoś mi powie dlaczego avatar nie chce mi się zaktualizować? :) Bo już dwa razy wgrywałem, za każdym razem coś innego i tylko zmienia się rozmiar obecnego... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odi - nawet szczerze nie będe się nad tym zastanawiał, ponieważ nie potrafię znaleźć żadnego konkretnego i sensownego powodu co do tego "odchyłu". Po prostu tak mi zostało, bo sama nazwa wydaje mi się internacjonalizmem i jakoś bardziej pasuje mi "v" niż "w". Jeżeli komuś to przeszkadza - mogę zacząć pisać "serwis" przez "w". Wystarczy powiedzieć :) . Pozdrawiam !

 

P.S. Gratuluję kusak 1000-czka ;)

 

P.S.2. koncertownik - zrzucasz go z jakiegoś serwera ? Może zły link podajesz ( czasem się dzieje, jak ktoś daje zmniejszone zdjęcie z ImageShack ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd u Ciebie takie zboczenie, że piszesz servis zamiast serwis? Cała wypowiedź po polsku tylko co chwilę wyskakujesz z tym servisem.

 

zacznie bartek jeździc to nie będzie miał czasu na wymyslanie głupot

bartek kiedy zaczynasz jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dystans to 39,04km. Jeździło się całkiem spoko. Wyprzedziłem gościa, który jechał na skuterze. Ale się zdziwił :yucky: Tak poza tym to już nic ciekawego się nie wydarzyło. Brakuje mi tylko 7,5km do 2500km w tym roku. Mam nadzieję, że zrobię jeszcze drugie tyle. Byłbym wtedy baaaaaardzo zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurasek - wczoraj był ostatni przejazd na starym rowerze. Dzisiaj zaprowadzam starego Grand'a, ramkę i pozostałe części do servisu ( mam nadzieje, że nikomu to nie przeszkadza - tzn. te "v" ) i jak tylko go skończą - wskakuje na rower i na szosę ;). Ale na razie pogoda jest tak cienka, że szkoda gadać :o Wmordewind, deszcze, kałuże, zimno. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie smar w Castoramie. Nazywa się Moto-life czy coś takiego no i jest go 0,5kg. Zapłaciłem 13,42 zł. A wszystko po to, żeby przesmarować sobie kółka od przerzutki :lol:. Nie wiem czy zużyłem choćby 1g :) Brałem tylko to co zostało na zakrętce :). Wziąłem się też za wymianę lewego ramienia korby w starym makrokeszu. Chciałem przełożyć ze swojego poprzedniego roweru, ale okazało się inaczej jest gwint ustawiony no i muszę kupić coś innego B). Mam nadzieję, że zamknę się w 10 zł za część do makrokesza, bo inaczej to się zacznę zastanawiać czy jest sens się w to bawić :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo elo B)

 

Wlasnie siedzimy ekipa nad morzem w kafejce i zdzieraja z nas kase (30 minut za 5 zł :) ).

 

Przedwczoraj 142 km, wczoraj 108 km (w tym ze 20 km z juraskiem i jego limuzynka po lesie Dźwirzyńskim), a dzisiaj caly dzien deszcz :)

 

Jak tam jurasek samopoczucie ? :D Lasek super, tylko tempo troche slabe :P

 

pozdro z nad morza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem klamki Avida FR 5 ... powiem jedno są wspaniałe.. w porównaniu do moich starych plastików... ech nie można ich porównywac. Ustawiłem hamulce na żyletki. I hamują znakomicie choć to tylko promaxy jakieś. Przeczyściłem rower cały przy okazji bo wczoraj strasznie zmókł. Jeszcze muszę przesmarować napęd. I chyba się wybiore na jakąś wieczorną jazdę. Pozdrawiam.

p.s

Teraz się troche boje że OTB zalicze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...