Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego- reaktywacja cz. 3


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj zrobiłem 20km po mieście szukając stopki do roweru. Tamtą złamał mi brat siadając na ramie :/ Odwiedziłem 4 sklepy rowerowe i 1 hipermarket i nie ma stopki na tylne koło mocowanej na śrubę tylną. Są jedynie takie montowane na rozwidleniu ramy, a ja mam tarcze i nie pasuje :/ Jedyne stropki jakie pasowały to ważyły pół kilo i kosztowały 70zł.

 

No odechciało się wszystkiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez gratuluje Kantele.

A z rowerowych to dzis troche pojezdzilem. Bylem na poczcie rowerkiem wyslac klamki a poznie u babci. Pojade jeszcze dzis na boisko pograc w kosza. Teraz czeka mnie trudna walka na allegro. Moze rozwiaze sie problem z rama ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kantele gratuluje.;]

 

Dziś do pracy na biku.;] Jak dojechałem, to okazało się ze mam mało powietrza w tylnym kole, okazało się ze dętka przebita. Od razu pooglądałem tylna oponę, i niestety jest w paru miejscach porozcinana po BM w Krakowie.;/ Później założyłem nowa dętkę i już bez problemów wróciłem do domu z powrotem po pracy. Wyszło 15km średnia 27km/h. 100% asfalt.;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 2'gi dzien w pracy, jeszce 45 left- reeba ;>
Hehe moim glownym celem tez jest amorek :razz: tylko nie wiem czy Reba czy Marcok.. drugim jest hajc na prawko...

 

P.s. jak mówią tak robią - wypadlem na bika i wyszlo 54km :] ogólnie kolejny dzien 9h z łopatą daje sie we znaki :P

 

Nie chcialbym sie powtarzać ale.. Kantele gratuluje :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Pani inżynier :P

 

Dzisiaj 63 km w tym 10 podjazdów na Szczakową w Jaworznie. Potem pograłem na kompie, a przed chwilą wróciłem z ławki :P Ogólnie bekowo spędzone 5 godzin ze znajomymi :D A jutro rano trening chyba że będzie padać a potem sie zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek po prawie miesiącu czekania dostałem nową ramę. W sobotę skończyłem składać rower i wyszło mi takie coś:

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6a29ea0dc1365705

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=82d8b08a7f11773f

 

Zrobiłem jak na razie trochę ponad 100km i jestem całkiem zadowolony. (nawet jeśli ponad 90km było na pedałach spd ale w normalnych butach).

Wczoraj natomiast przyszły buty i dzisiaj był mój debiut z nogami przypiętymi do roweru. Po przesiadce z platform spodziewałem się większej rewolucji, ale... Jest dobrze :P

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=46f5648dbcb82664

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sintesi: informatyke z ekonometria

Przeor nie kadz tylko przyjedz do wawy to bedziesz mogl je zobaczyc na zywo ;P

 

btw wybieram sie na popoludniowy (juz dzisiaj) bike-spacer wzdluz wisly, startuje z ursynowa i pewnie dojade do wisly przy siekierkowskim - mam plan zajrzec do cytadeli bo nigdy tam nie bylam, a potem moze pojechac dalej (jak mi sie bedzie chcialo) jesli ktos chce sie podlaczyc to niech pisze na gg, odbiore jak wstane (a nie planuje wstawac przed 11-ta) 6326987

:excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o bark, to mogę robić niedługie jazdy po gładkich nawierzchniach z częstymi przerwami. Bez żadnych wertepow, nierówności i krzywych ścieżek, które tak lubię.

Jeśli się nie zastosuję do zaleceń lekarza, to grożą mi zwapnienia i zrosty. Brrrr.....

 

Napisz to dużymi literami i miej przy sobie. Musisz to wytrzymać.

Z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej! Trzymaj się mocno!

Życzę Ci bardzo szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Dzisiaj niezbyt spokojnie przejechałem 52 km, z czego 60% pod wiatr.

Stan na 03.07.07 - 1624 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kantele! Gratuluję tytułu inżyniera. Będziesz robiła mgr? Ja zakończyłem na inż. - Inżtalator. :) To teraz będziesz nadrabiać stracone km.

 

-----------------------------------

Dystans 2006r: 2900 km

Dystans 2007r: 1624 km - stan na 03.07.07r

http://www.skiteam.pl/rower/CUBE/Curve/

http://www.VSOnline.pl/?ref=MBikeRock

30.06. - Wjechaliśmy na Kopę Biskupią na czas.

21.07. - Wjeżdżamy na Rejviz - Ondrejovice - Czechy.

08.09. - Wjeżdżamy na Elektrownię Dlouhe Strane ok. 1400 m n.p.m. Zapraszam!

PozdRowery dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MirRob: tak :) potrzebny mi jest mgr zeby zlozyc papiery na aplikacje rzecznika patentowego :)

 

rowerzystka trzymaj sie, niedlugo bedzie dobrze :) wazne ze zyjesz...

 

cos nie ma chetnych na wypad do cytadeli, czyzby kwestia pogody? :) rowerzysci jednak sa z cukru...

odkurze tylko chalupke i wychodze, robta co chceta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj na rowerze nie pojeżdże :/ Wstałem o 10 (wróciłem o 0.30 z Redhotów - genialny koncert), zanim zrobiłem śniadanie już była 11, potem wziąłem sie za zmiane dętki i zrobienie opaski na opone ze starej - i nawet mi wyszło :rolleyes: o 14.30 do dziewczyny, teraz czekam na pizze a potem musze zebrać wiśnie w ogrodzie :/ słowem cały dzień zawalony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leśna droga w deszczu, oblepiony igliwiem , ociekający wodą

żona mi sie skarży że w tej dżdżystej pogodzie sie nudzi

- to rower wyczyścić -mówie

- jak ? rower musi byc brudny

kobiete zrozumieć to psychologie chyba trzeba przestudiowac

 

jak mówi polskie przysłowie : kazał pan musiał sam

ide czyscić rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - ponownie wizyta w servisie i ponownie brak manetek. Jutro mają przyjść, ale w to nie wierze. Jeszcze rowerek będzie mi stał z 2 tygodnie w servisie no to jestem ZAŁATWIONY ....... Cały czas kłopoty. Jeżeli w piątek pójdę i znowu nie będzie manetek - to kupie je na necie i zaniose im do servisu. Wszystkie części już są, ale tego jednego nie ma.Taki to urok małych i słabych sklepów rowerowych w małych miastach - hurtownie mają gdzieś takich małych odbiorców chyba. Szkoda :rolleyes: .... Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartekgib z twoich relacji wynika że szybciej by było pozamawiać części na allegro :D. Wyszłoby szybciej i taniej. No i złożyć samemu-sama przyjemność składania rowerku, lepsze niż puzzle :rolleyes:

 

Dzisiaj nic rowerowego, no może poza tym że się ubrałem na trening i zaczęło lać :P Teraz trochę przeschło więc mógłbym iść ale kolejna chmura idzie. Masakra z tą pogodą teraz :( Od rana praktycznie tylko gotowanie, sprzątanie i komp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w łodzi pogoda do bani :/

godzine pada godzine słońce, godzine pada, godzine słońce i tak w kółko

i tak mam zerwany gwint w lewej korbie (na piątek będzie zrobione) więc z jezdzenia nici no i czekam na zaciski (a bardziej na tylny bo z przodu jest sprawny)

a tak przy okazji:

orientuje się ktoś czy paczka może będzie już u mnie jutro jeśli została wysłana dzisiaj ok. 9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...