Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego- reaktywacja cz. 3


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się zakochałem od pierwszego wejrzenia w Poisonie Zyankali. Postanowiłem że go sobie kiedyś kupię.

Doszedłem do wniosku że już mogę zacząć odkładać..osobny rachunek założony :D , każdy wolny grosz pójdzie na rowerek. Ciekawe kiedy uda mi się na niego uzbierać, może już na wiosnę się uda.

Poza tym olśnieniem dziś...to "oszukali mnie" myślałem ze o 24.00 będą wyniki z matury a tu nici do 9 trzeba czekać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wyjechałem rano na przejażdżkę ale tylko blisko bo wczoraj cały wieczór siedziałem i wymontowywałem stary zestaw korba-suport na rzecz nowego LXa ze zintegrowanym suportem. Test zakończył się pozytywnie - supersztywna :] Wpadłem do zaprzyjaźnionego szosowca i tak gadaliśmy 2 godziny...

Może w niedziele pojedzie się na Mistrzostwa w kolarstwie szosowym na Masłów (jako widz oczywiście :) ). Kto wpadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

homik

pamiętaj o wodzie utlenionej , szybciej sie zagoi

 

ujeżdżałem dziś ścieżki lasu dźwirzyńskiego, po powrocie musiałem zażyć dawkę asparginu bo kurcz mnie trafił

szkoda że znów zapowiadają opady,

może jutro skoczę do Białogardu leśnymi szlakami, bo teraz szosa w okolicach Kołobrzegu to dla samobójców raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zdezynfekujesz bedzie sie paprało i bolało

musisz zastosowac dla swego dobra

 

swoją drogą proponuje by każdy sprawdził swoją apteczkę pierwszej pomocy w domu

nie znasz dnia ani godziny kiedy porysowany wrócisz z bika

 

a po drugie stosujcie ochraniacze, nie bądźcie mądrym po szkodzie

 

kilka dni temu podjazdem dla wózków wjechał na konie chłopak 10 może 13 lat zanim na skocie tatuś z dzieckiem w foteliku , pochód zamykała mamusia nieważne na czym

wszyscy , łącznie z maluszkiem w foteliku bez kasków

kilkulatek szykował sie do skoku z 3metrowych schodów

kiedy tatusia zapytałem czemu chociaż dzieciaki nie maja kasków , odpowiedział

kaski są dla mięczaków

wezwałem ochronę firmy i wygoniliśmy debila z rodziną poza teren hotelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rana na bika z Xsystoff-em a później pucowanko rowerku :) 44km zrobione

 

Po 16:00 dowiedziałem się ze dostałem się do mojej szkoły którą wybrałem :D Jupi :P (Technikum Łączności- Technik teleinformatyk )

No to teraz można powiedzieć ze wakacje sie rozpoczynają :):)

Okazja do świętowania pewno będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis pojechale do szkoly dowiedziec sie czy sie dostalem i co sie okazalo ze TAK :D a szkola to technikum ekonomistyczne

ale dopiero jutro to bedzie dzionek bo do wroclawia okreznymi drogami po kumpli i na puchar polski torowy wiec pewnie z 180km mi walnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lanc , ekonomiczne a nie ekonomistyczne;)

 

Wrocilem z malej wycieczki , przy okazji wpadłem na spotkanie Stowarzyszenia . Organizacja zawodów w Rzeszowie zaczyna nabierac tempa ! :D Teraaz przewalam allegro w poszukiwaniu mostka i siodła , ktore kupuje juz chyba z pól roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu będziesz zbierał autografy od Mai? Może tym razem ustawicie się razem do zdjęcia?

 

A czy wzięcie od kogoś autografu to coś złego? bo czytając Twoją wypowiedz odnoszę takie wrażenie. I nie, nie ustawiłem się z nią do zdjęcia, co to kogo obchodzi jakie mam zdjęcia.

Poza tym w niedziele nie będzie elity kobiet tylko elita mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja dzisiaj sobie troche rano pojeździłem :) i właśnie wróciłem z MASY KRYTYCZNEJ :) było bardzo miło zakończenie bardzo ciekawe pokaz filmów krótkometrażowych :D w starej opuszczonej hali hehe Osób było troche mało bo niecałe 300 ale narobiliśmy niezłego hałasu Ogólnie dzień spędzony świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dzisiaj byłem w Olsztynie i opowiem, co widziałem w Praktikerze oraz co widziałem w tym sklepie : http://www.centrumrowerowe.prv.pl/ .

 

Praktiker : oczywiście wszędzie Horizon'y. XCR'y, Altus'y, Zoom'y. Cały osprzęt jak z Kross'ów, ale poza obręczami ( jakieś Jabele - wyglądały na niezłe ). Jak za 969 zł można było kupić rower na : ramie 19", z przodu XCR, tylna przerzutka Altus, klamkomanetki Altus na 24 biegi, z przodu tarcza Promax, z tyłu v'ka Alhonga, kokpit Zoom'a. Szczerze - całkiem nieźle. Wychodzi na Kross'a.

Ale widziałem coś ponad stan dziwnego : Horizon'a za 1149 zł. Co w nim takiego dziwnego - otóż rama. Tylny damper idealnie przejęty z Kross'a SFX 500. Chodzi o umocowanie damper - był umocowany w górnej rurze odchodzącej od główki do rury podsiodłowej. Ramka miała z boku wygląd zwykłego sztywniaka. A gdzie dampre ? Damper był umocowany .... jakby to powiedzieć ..... pokaże na obrazku :

 

2095679893zu8.th.jpg

 

Dziwne to było i jak dla mnie bardzo niebzpieczne. Włożysz palucha między sprężyne dampera i po paluchu ...... I wcale "fajnie i cool" to nie wyglądało.

 

A co do tego sklepu : http://www.centrumrowerowe.prv.pl/ - po prostu znalazłem u nasw w woj. dobry sklep, który jest w pełni wyposażony. Obszar jakieś 200 metrów, samych opon były hyba z 4 stojaki. No i całkiem miła i "treściwa" obsługa. A pozatym widziałem kilka osób na konkretnych rowerach w końcu. A ja nadal i tak czekam na części do roweru :D Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez cały dzień praca, wieczorem 47km rowerkiem... odwiedziłem pusty tor do dirtu, pojeździłem , poskakałem... jednak wolę las(jazda w kółko po torze szybko mi się znudziła)... odnoszę wrażenie że znowu dzisiaj jeźdizłem z nienasmarowanym porządnie napędem... skleroza?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...