Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego- reaktywacja cz. 3


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za komplementy :)

nie wiem kiedy sie bronie. jutro jade zlozyc prace w dziekanacie i bede czekac az wyznacza termin...

dzisiaj pękło ponad 30 km ale wmordewind straszny, zaczynam miec dosc. jak jade do pracy to mam wmordewind a jak wracam to sie zmienia wiatr i znowu mam wmordewind... wsciec sie mozna

Teraz mi sie tak nasunęło. Jakbyś zmieniła godziny pracy to byś miała zawsze z wiatrem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byleś za lekko ubrany, tylko nie masz stopwindera

ja wieczorem miałem na sobie koszulkę i kurtkę rowerową Mount wave i było akurat

 

ale przemoczyłem buty spd i dziś muszę założyć pedałki z noskami

ale wezmę do firmy buty i inne niedoschnięte z nocnej jazdy rzeczy wstawię do kotłowni i wieczorem w spdkach wrócę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem piękne śliczne ukochane i wogóle kółko ;) dh19czarna/dt champ i dt cerit.

odpinając stare kółko zerwałem kabel od sigmy 401 :/ cóż. miałem zamiar zmienić licznik. ale ZMIENIĆ a nie rozwalić ten :/ no nic. moze jakoś polutuje ale to nie to samo.

Co wziąć ? 1106? chce średnią prędkość mieć :)

a póki co zanosi się że będę latał wybitnie pod pulsometr :D

 

no i po zmianie mostka na smice zszedłem poniżej dla mnie magicznej granicy 13 kg :P a w przyszłym roku bedzie 12 albo mniej [mam strasznie ciężką kasetę - pójdzie na budowanie syfbajka - 398g. a w jej miejsce skoczy xt 11-32, amor to kafar 2304g. - albo mx comp air 2005 albo recon [zawsze to 300-400 gram xD]. Zabiegiem desperacji może być sztywniak :)

Korba póki co działa a jak się zjedzie to będzie albo deore z 2008 na ht2 [bo chyba mają wprowadzić] albo tegoroczne hone. ale to odległe plany. amorek jak mx to w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

72 km po szosce, byłoby jeszcze 7 ale złapałem gumę, zdjąłem licznik i dojechałem na rawce i oponie bez powietrza ;) Do tego przy samym domu odniosłem takie wrażenie, że amor znów mi się zapada. Chyba mnie trafi jak to się potwierdzi, to by była jego... 4 awaria. Trudno, będę z nim tak łaził do harfy aż mi wymienią na nowy albo skończy się gwarancja albo nie będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rowerowania dziś nici, pogoda nie teges, pada, grzmi, piź...,

Na pocieszenie dowiedziałem się ze zdałem maturę bez amnestii ;) tylko jeszcze nie wiem z jakim wynikiem.

Jutro po odbiór świadectwa rano a wieczorem świętowanie ;) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 59 km na szosce oczywiście, wczoraj MTB i trochę ponad 41 km ;) . Średnia z dwóch dni 50 km ;) Po treningu pyszny obiad u babci. Zaniosłem oryginał świadectwa i zaświadczenia z egzaminu do liceum. Dostałem się i miałem 2 miejsce na liście :D Ogólnie moja przyszła klasa jest "najlepsza" w całym LO, wszystkie osoby miały pasek. Aha mam 23 dziewczyny w klasie i tylko 9 chłopaków (razem ze mna) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem kapcia, nawet szybko poszło z tym slickiem poza tym, że śrubokrętem lekko skrzywiłem ściankę obręczy (ale to szczególik taki, nic jej nie będzie chyba) i założyłem odwrotnie (ale przy tym "bieżniku" to też w sumie szczegół ;)). Chociaż kompresor miał dobry dzień, do 5 barów bez obiekcji, normalnie 4,2 dawał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pośmigałem, ale z moją dziewczyną na motocyklu... Pojechaliśmy sobie nad zalew potem rundka po asfaltowych drogach leśnych i do domciu ;) Mieliśmy jechać na rowerek, ale był taki wiatr że się poddaliśmy :D Ale rowerzystów dziś troszkę było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 40 "kilo" - metrów oczywiście. Pierwsza połowa w silnym wietrze w pysk. Udało mi się jechać pomiędzy ulewami.

Na wstępie było 22o C, pod koniec trasy tylko 14.

Nie zdążyłem zmarznąć. Miałem kurtkę.

 

Czy ktoś może mi powiedzieć, jak uruchomić "Prywatny komunikat"? Próbowałem kilkanaście x i nic.

 

-----------------------------------------------

 

http://www.skiteam.pl/rower/CUBE/Curve/

 

PozdRowery dla wszystkich!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sesja się już skończyła, teraz tylko czekam na normalną pogodę i na rower.

W niedzielę maraton w Łobzie, a w przyszłym tygodniu ekipa ze Szczecina podbija nadmorskie miejscowości, 5 dni w Niechorzu, a w tym czasie tourne po wybrzeżu - Wszystkie kurorty :), Międzyzdroje, Pobierowo, Kołobrzeg, a to wszystko oczywiście na rowerach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rowerowych to. hm załozyłem łańcuch hg 73 - mam nadzieje, że tego nie zerwe.;] wyregulowałem tyna przezutke i hak wyprostowałem.;] a pod wieczór wyjechałem troche poatakować. Odbyły sie tylko 4 po 3 minuty. Bo na reszte mi deszcze nie pozwolił. ogólnie to 15km a średnia 26.6km/h ;] juz tylko 3 dni xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...