Skocz do zawartości

[wolnobieg] problem


orzol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam pewien problem. Podczas gwałtownego ruszenia z miejsca coś pękło w okolicach tylnej zębatki. Zdenerwowałem się, ponieważ rower (kross hexagon 2) posiadam dopiero drugi dzień. :glare: Teraz gdy prowadzę rower pedały same się kręcą i nie da się ich kręcić do tyłu ,a jadąc na rowerze muszę cały czas pedałować, bo w przeciwnym razie łańcuch spadnie. W związku z tym mam pytanie. Co jest przyczyną tej usterki, czy takie coś naprawią za darmo mi dzięki gwarancji, a jeśli nie to ile kosztowała by naprawa? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich forumowiczów :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :blush: Szkoda, tylko że mogłem się nim tak krótko nacieszyć. :029: Teraz będę pewnie czekał z miesiąc na zwrócenie mi roweru... Dzięki za szybką odpowiedź! B)

 

 

przepraszam panie moderatorze :) jestem tu nowy i nie przeczytałem wszystkiego - mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zawsze możesz w tym czasie pobiegać lub wypróbować innej formy rekreacji. Smutne to szczególnie jak się kupi coś nowego, chce się tym nacieszyć i nagle trzeba to oddać na tak długi okres. Najważniejsze, ze ci to zrobią w ramach gwarancji :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną usterkę 7 dni po kupnie roweru 2 lata temu z tym że mi urwał się ząbek przy największej zębatce Wymienili mi zębatkę od ręki (czekałem 30 min.) Więc w tym przypadku też powinni wymienić od razu bo ewidentnie jest wada sprzętu nie sadze żeby zaraz po kupieniu roweru ktoś pakował od razu żeby zakatować rower :)

 

BTW. Mam takie pytanie czy jak mam nówkę zębatkę 14 od Kasety to czy da radę założyć Ją do Wolnobiegu bo moją zajechałem ...

Sory za zmianę tematu ale pierwotny już chyba jest rozwiązany :)

 

Jeśli uznacie to za wykroczenie forumowe to poprostu skasujcie ten temat nie chce zaśmiecać forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...