Skocz do zawartości

[mostek] jaki można polecić


paulo94

Rekomendowane odpowiedzi

Też się przymierzałem do Ritcheya z allegro, ale ostatecznie kupiłem Amoebę Borlę, zdjęty z nowego roweru czyjegoś i udało mi się go kupić za 30 zł. Lekki i bardzo fajny, polecam :)

 

Sądzę, że ten Accent to też bardzo fajny zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kupilem wczoraj mostek tioga o-bone, przy dlugosci 80 mm wazy 115g a zaplacilem za niego 80 zł popatrz sobie jaka interesuje cie dlugosc znajdz kilka mostkow w tej cenie i porownaj sobie wage, ewentualnie powiedz na forum co cie interesuje i na pewno kazdy pomoze ci cos wybrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
ja bym dorzucił 20 zł (czy też uzbierał) i wziął ten oto: http://www.allegro.pl/item198633772_mostek...uper_lekki.html

gdybym tylko miał kase.. : )

Ładny mostek i cena znośna, ale ja osobiście nie trawię debilnych aukcji. W tytule "super lekki", w opisie "bardzo lekki", a waga nie podana bo po co ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podklejam się do tematu.

 

Po dłuższej jeździe bolą mnie plecy w odcinku piersiowym. Stwierdziłem, że chyba mostek jest za długi (110mm albo 140 bo nie wiem czy mierzy się długość od środka mo0cowania do rur czy dł. całkowitą :) ) i za bardzo jestem wyciągnięty na rowerze.

Poszukuję mostka krótszego, a jednocześnie takiego który by sporo podniósł kierownicę. Myślę mianowicie o czymś takim. ALE, ten mostek jest do kierownicy 25,4mm, natomiast ja potrzebuję na ok 30mm (zdaje się, że to rozmiar 31,8). Czy możecie coś polecić? Najlepiej właśnie w granicach 50zł (mogą być małe odchyły - powiedzmy 50% :P ), fajnie by było gdyby był czarny mat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz dwa mostki regulowane Accent Gator 75złx2 bierzesz kawałek rurki i łączysz to.Wychodzi ci"Ergostem" za 1/4 ceny, ale 25,6mm-kierownica.A sklep to Bikerschop z Krakowa.Pamiętaj że najlepszym tuningiem roweru jest dobranie właściwej pozycji.Da ci to więcej niż XTR.

 

Sorry,ten mostek z Bikerschopu nie kosztuje 80 ale 139zł ale i tak warto. Jest tam też Aberallo -Jeśli masz jakiś tani regulowany mostek.Dobra pozycja na rowerze to50% sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...