Skocz do zawartości

[siodło] które lepsze


ramir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - stoję przed wyborem nowego siodłeka do mojego śmigacza. Wybór padł chyba na dwóch godnych konkurentów - jak w tytule. Selle Italia SLR TT albo Tune Speedneedle. Oba siodła są lekkie, ale jak jest z ich wytrzymalością i wygodą - jeśli ktoś ma doświadczenia - proszę o opinie. I jeszcze jedno - czy ktoś uzytkował te siodła wykonane w barwie białej??? Czy zużycie siodła bardziej widać na białej czy na czarnym pokryciu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramir ja jeżdżę na Selle Italia SLR od pół roku i z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że jest to najlepsze siodełko na jakim jeździłam (...i najdroższe za razem :021:) Siodełko mam w kolorze czarnym i jedyne co na nim widać, to kurz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SLR genuine gel od jakichs 1500km i nie narzekam. Fakt, ma jakies dodatkowe zelowe wyscielanie w stosunku do tego co Ty podales, ale ksztalt jest ten sam. Wygodne siodelko, i w miare lekkie. Co do tego SpeedNeedle, to nie przekonuje mnie jakos jego ksztalt :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Postanowiłem odswieżyć wątek białych siodełek, bo już się zdecydowalem. Wybór padł na białego slr (selle italia). Moje wątpliwości dotyczą konserwacji tego siodełka - jego powierzchni użytkowej ;) Do tej pory jeździłem na siodełkach obitych na czarno. Specjalnie nie zastanawiałem się nad ich czyszczeniem - jak mnie parę razy zaskoczył deszcz - myłem się ja i moje siodełko ;)

Ten biały sprzęcik wygkląda świetnie - zwłaszcza że będzie się komponował z białym amorkiem, tylko czy tak będzie po sezonie - tzn. czy siodło nadal będzie wyglądało przyzwoicie?!

Dajcie znać o swoich doświadczeniach z białymi siodełkami!

Mile widziane komentarze użytkowników różnokolorowych siodełek - wiem że mój "przyszły" (slr oczywiście) jest jeszcze w żółtym i czerwonym kolorze - co robicie żeby utrzymać je w dobrym stanie.

Pozdr.

 

Ludzie - czy ktoś wie gdzie można kupić to siodło w wersji białej??? RATUNKU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr.ironman - ile Cię kosztowało to siodło ostatecznie? Czy były wiele kłopotów ze ściągnięciem tego siodła z Niemiec - tzn. czy transakcja jest porównywalnie prosta do zakupów na allegro czy też Niemcy robią komplikacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje siodło kupiłem akurat w Polsce, jako używkę.

Z doświadczenia wiem, ze w przypadku posiadania karty kredytowej/paypala zakupy a Niemczech nie różnią sie niczym w stosunku do tych w Polsce. Koszt wysyłki <8 E najczęściej. Kwestia dogadania sie ze sprzedającym.

Tak btw, podałem pierwsza lepsza aukcje, widzialem takie siodło schodzące za 55-58 E przy licytacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholercia - nie mam tej karty - myślałem o jakimś przelewie lub przy płatne przy odbiorze - ale to chyba się kompletnie nie opłaca :D

Chyba pójdę do banku i zapytam się co i jak z taką kartą. Czy to jest zwykła karta płatnicza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

zalezy naprawde kwestia wygody siodla jest bardzo indywidualna. Ja myslalem ze takie siodla sa nie dla mnie (po katuszach z Kbix Pro Race) obecnie smigam na SLR XC Flow i jest mega wygodne jak na te rozmiary i wage. Poza tym wyglad robia swoje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...