Skocz do zawartości

[suport] klasyczny > kwadrat


MatMax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiadomo jak jest z wagą, ale myśle że Ci na niej nie zależy:) Lepszym rozwiązaneim będzie, Accent, ponieważ jest podwujnie uszczelniony. Jednak nie jeżdziłem na żadnym z tych suportów, więc nie wiem jak będzie się zachowywał, po przebiegu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest ten suport ze zdjęcia to jest niemożliwe żeby miał nabijane miski. Na zdjęci jest wkład suportowy, który mocuje się wkręcając nakrętki w ramę. Coś pośredniego między nabijanymi miskami a pakietem z łożyskami maszynowymi. Ośka suportu z nabijanymi miskami wygląda inaczej, ma ponacinane gwinty gdyż jakoś trzeba łożyska umocować.

 

Taki suport spokojnie zastąpisz pakietem. Z tych dwóch wziąłbym accenta, kiedyś jeździłem na accencie i nie był taki zły. Chociaż nie wiem jak by się sprawował ten drugi, może jest lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak: Accent wiem, że niezły bo mam go (albo bardzo podobny) w swoim innym rowerze do skakania.. i o dziwo się już rok trzyma i 0 problemów (nie ma luzów, nie strzela, kwadrat też się nie zjechał...), ale ostatecznie kupiłem tą futurę - dlatego, że akurat była w sklepie a mi zależało na czasie (ten rower używany do turystyki (co prawda w różnym terenie...ale), więc nawet taki suport powinien sporo wytrzymać). Wymiary tego klasycznego były 68 x 130-129... ten pakiet też koło tych 130 ma.... nie pamiętam dokładnie ile... ale wszystko już złożyłem i działa :D A ten co był wyglądał tak http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...tom_bracket.jpg - oś, wianki i jakieś zakrętki/nakrętki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...