Skocz do zawartości

[stery] montaż domowym sposobem


arbuz92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

w internecie znalazlem montaż sterow domowym sposobem i chcialbym sie dowiedziec czy moga byc jakies tego tegatywne skutki

oto ten poradnik :

 

http://www.bikeworld.pl/rower/artykul/1936/3/

 

to wiec moga byc jakies ?? bo kolega mi opowiada ze jest mozliwosc ze potem glowka ramy odleci , czy to prawda ?

czy lepiej zainwestowac w serwisie zeby mi to zrobili profesjonalnie ??

 

PZDR

arbuz92

dzieki z gory !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Myśle, że jeżeli wszstko będziesz robił rozważnie to nie powinno być problemów. Ale nie ma możliwości aby po źle założonych sterach głowka ramy odleciała. Jedynym negatywnym skukiem moga być szybko pojawiające się luz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

tak , ale wlasnie wystapil taki problem i pytam was ... mozecie mi jakos pomoc ?? ja je juz jakos zamontoalem z trudem ale chetnie wyslucham waszych opini ... czyli jezeli tamte zamontowalem z trudem to czyli do mojej ramy jedynie normalnie beda pasowac takie http://www.allegro.pl/item193249560_stery_...ach_dlugie.html ??

PZDR

arbuz92

 

ps . prosze jakis kontakt gg : 1862506

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

kiedys na forum pisalem o takim zestawie i nikt nie zaprzeczyl .... mam rame 1 1/8 " i mam tez takie stery ... gdy przymierzylem te stery one byly za waskie wiec opkleilem je duza iloscia tasmy izolacyjnej i je tam wcisnolem ... a teraz koledzy mozecie mi to szystko wytlumaczyc ?? bo sie juz pogubilem :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stery zintegrowane:

"W systemie tym używa się wyłącznie łożysk zintegrowanych typu "cartridge", które umieszczone są bezpośrednio w specjalnie uformowanych miejscach, wytoczonych w główce ramy.

headtype38dv8.th.jpg

Zdjęcie przedstawia specjalne uformowane na tokarce miejsca w główce ramy. Widać na nim wyraźnie wewnętrzny skos blokujący łożysko typu "cartridge"

W związku z tym eliminuje się całkowicie konieczność zastosoawnia pośredniczących tulei. Zintegrowane łożysko sterowe wkłada się po prostu do główki ramy może być ono w prosty sposób błyskawicznie wymienione."

 

Kupiłeś zwykłe stery A-Head które nie pasują do Twojej ramy ;) Musisz sobie kupić stery zintegrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...