Skocz do zawartości

[kierownica] Ns Habanero czy Ns Mutha Hucka ?


Ogór

Którą kiere wybrać ?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Któr? kiere wybra? ?

    • Habanero
      0
    • Mutha Hucka
      10


Rekomendowane odpowiedzi

ktora kiere wybrac ?? chce zeby byla mocna i byla w stanie wiele przezyc ;) wczesniej mialem Truvativa DH Risebara ale po pewnym czasie zaczela sie dziwnie zachowywac dlaego szukam teraz czegos mocniejszego i ztad moje pytanie, ktora bedzie mocniejsza i ktora lepiej wybrac... pozdrawiam i thx za odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto kiera b. wytrzymala, a nadodatek za Truvativa dales ~75.

JA bym bral.

 

za truvativa dalem 120 zł razem z mostkiem ale udalo mi sie to pozniej sprzedac za 250 zł :) wiec spoko :D to jeszcze sroboje pogadac ze sprzedajaca mozeda rade urwac cos z ceny... mam nadzieje ze sie teraz uda bo ostatnio dostalem mix ladnych wyrazow po takim pytaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja bym polecal NS Bad Mama za######ista pancerna kiera!!! Wazy 380g.

 

dla kogos kto wazy 45 kg na pewno - mialem do kupienia bad mame ale nie wziolem jej bo miala podobne objawy jak moj truvativ czyli zaczely sie jej robic wyczuwalne pod palcem wybrzuszenia na zagieciach... i nie jest to pancerna kiera - bardziej pancerna jest mutha hucka ktora zamowilem <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja waze 90kg i jezdze bardzo ostro i nic mi sie nie wygina i nie wypukla!!! Trzeba dbac o sprzet!!!

 

po 1 to co oznacza u ciebie "bardzo ostro"

po 2 nie wiem co ma dbanie do krzywienia kierownicy ale spoko ;)

 

wiem tylko ze mutha hucka ktora zamowilem i do mnie jedzie jest na pewno lepsza ( czyt. wytrzymalsza ) od bad mamy ;) a ze zalezy mi na wytrzymalosci dlatego tez wybralem wlasnie ja ;) koniec tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...