Skocz do zawartości

[serwis] serwisy w warszawie


helmn

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę polecić serwis na Śniegockiej (o ile nie zmienili serwisantów). W zeszłym roku oddałem rower żeby doprowadzili go do stanu używalności bo dość długiej przerwie - ogólnie serwis generalny. Robota wykonana była na tip-top. Chłopaki zadbali nawet o takie pierdoły jak porządne poprowadzenie rurki od AirZounda i dorobili mi ułamaną dźwigienkę od blokady skoku w Marcoku. Naprawdę wzorowa robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałam rower do Serwisu Rowerowego BDC Tarchomin ul. Mehoffera 26. NIE POLECAM!

Wchodzi się do tego sklepu... i nic... stoi się i gapi na asortyment i nic... stoi się przy kasie wgapiając w sprzedawcę... i nic.... nawet słowem się nie odezwali.

Nie wiem... może zdziwieni, że kobieta w szpilkach weszła do sklepu. Nie wiadomo kto tam jest sprzedawcą a kto klientem.

Jak odezwałam się do Pana za ladą pytając o stronę internetową, cennik i zakres usług to raczej nie zrozumiał o co mi chodzi, a jak się odezwał to jakby był mocno niewyspany albo na lekach.

Jedynie normalnie funkcjonującym człowiekiem wydał się być Pan, który robił mi rower.

Zapłaciłam za przegląd 90 zł i małą śrubkę 5 zł. Szczerze mówiąc, nie wiem co oni w nim robili - oprócz tego że prosiłam o regulacje tylnego hamulca (to zostało zrobione) - nic nie widać aby cokolowiek poza tym hamulcem zostało wyregulowane, blokada skoku nadal nie działa.

W serwisie Gianta płaciłam podobnie.. chyba 80 zł i wszystko było cacy. A tu... normalnie nie ma za co pochwalić Panów... no może za to że znaleźli mi śrubkę za 5 zł.

 

Jeszcze 2-3 lata temu mogłam ich polecać w ciemno ale od kiedy sie połączyli w BDC to szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy ktoś może mi polecić jakiś DOBRY serwis DOBRZE centrujący koła? Najlepiej Ursynów, Mokotów. W rowerze po 4 sezonach postanawiam wycentrować lekko bijące tylne koło. Zależy mi na jakości.

Centrował ktoś w Airbiku? Może Bikeman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi polecić jakiś DOBRY serwis DOBRZE centrujący koła? Najlepiej Ursynów, Mokotów. W rowerze po 4 sezonach postanawiam wycentrować lekko bijące tylne koło. Zależy mi na jakości.

Centrował ktoś w Airbiku? Może Bikeman?

 

 

Polecam Broniewskigo. To Zoliborz ale warto tam oddac kolko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kurczę... pierwszy raz zajrzałem na forum regionalne, a tu nagle 2 negatywne opinie o BDC na mehoffera.

Niestety rower stoi u nich od czwartku (co prawda oliwkę do skrócenia przewodu dałem dopiero w sobotę, bo sami nie mieli do Avidów), a tak bym pewnie wybrał inny serwis.

 

Jednakże może uratuję ich opinię jeśli mnie nie zawiodą.

A poleci ktoś dobry serwis (nie mehoffera ;)) najlepiej na białołęce/okolicy?

I znajdzie się może jakaś opinia o sklepie w Legionowie na Zagrzyńskiej 4 bodajże?

 

A, właśnie.. jak dotychczas to przynajmniej przez telefon było miło, nie zastałem jakiegoś odburkiwania, a jak chciałem się dowiedzieć o dostawie adapterów to też powiedzieli jak sytuacja wygląda. Męczę ich codziennie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jest przy metrze Stare Bielany na Kasprowicza, ale zdecydowanie NIE POLECAM ! Chciałem, żeby mi odkręcili korbę, a oni zamiast odkręcić, to ją odcięli - rower niestety najprawdopodobniej na złom bo gwint zepsuty, chociaż mam nadzieje, że ktoś mądrzejszy jeszcze to naprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam Radona http://www.bike-center.nazwa.pl/MAR3.html i przyszedl

czas na przeglad generalny.

Muszę zrobić generalny przegląd, nasmarowac piasty, supprot, wyregulowac hamulce Formula,

zrobic przeglad amortyzatorów przod Reba tyl DT Swiss, zawiasy w ramie

znacie jakiś dobry serwis w Warszawie który robi przeglądy damperów DT swiss

i amortyzatorów Reba i jednocześnie porządnie zrobi przegląd roweru?

Podrawiam

sli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...