Skocz do zawartości

[serwis] serwisy w warszawie


helmn

Rekomendowane odpowiedzi

Leżeli cena podana zawiera koszt kasety, łańcucha i smaru to ok, nie można się przyczepić. Dziwi mnie tylko to, że ludziom nie chce się zainteresować jak działa ich rower i samemu coś przy nim zrobic.... to nie jest aż tak skomplikowane jak naprawa samochodu czy komputera i nie wymaga rozległej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale z głupim brudnym łańcuchem nie chodzę do serwisu:D Miałem zużytą kasete, łańcuch wyciągnięty i ośka zkrzywiona, więc przy okazji cały rower przeserwisowałem. Sam bym się z tym pobawił ale nawet narzędzi nie mam...

 

Zwróć jeszczę uwagę, że możesz coś zepsuć :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ganisz i inni niezadowoleni z serwisu Legion-Serwis... Nie oddawajcie tam roweru to przynajmniej będę mógł szybciej dostać swój rower :-) Nie zamieniłbym tego serwisu za żadne skarby świata PROFESJONALIŚCI to za mało... SUPER PROFESJONALIŚCI! A jak ktoś wyjeżdza z serwisu i nie widzi, że ma kierownicę odkręconą to powodzenia mu życzę... Może jeszcze powinni buciki wyczyścić? Żenada...

Chłopaki się świetnie znają na rzeczy, a do tego grupa Legion-serwis jest największą grupą amatorską w Polsce, wszyscy pracownicy sklepów startują na maratonach MTB, więc kto lepiej doradzi jak nie Legion...?

Do tego teraz współpracują z Klubem Kolarskim Legia przy organizacji maratonu rowerowego www.legiamtbmaraton.pl

Chłopaki działają!

Z czystym sumieniem polecam serwis Legionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bemowie czy na moktowie? Tam pracują inni ludzie... A to że startują na zawodach to nie znaczy że muszą się znać na serwisie. To tak jakbyś powiedział że kierowca rajdowy potrafi wszystko zrobić przy swoim samochodzie. Teraz już sam sobie serwisuje rower więc nie musisz się martwić, że w którymkolwiek serwisie będe Ci miejsce zajmował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolejne niepochlebne opinie o, mitycznym już jak widzę w tym temacie, Legion serwisie. Ja byłem tylko na bemowie a o modzelewskiego się się wypowiem, w każdym razie mają tego samego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bemowie czy na moktowie? Tam pracują inni ludzie... A to że startują na zawodach to nie znaczy że muszą się znać na serwisie. To tak jakbyś powiedział że kierowca rajdowy potrafi wszystko zrobić przy swoim samochodzie. Teraz już sam sobie serwisuje rower więc nie musisz się martwić, że w którymkolwiek serwisie będe Ci miejsce zajmował

 

I na Bemowie i na Mokotowie, a to, że startują w zawodach to właśnie świadczy, że muszą się znać również na serwisie... Sugerujesz, że oddają rower do serwisu hahahahaha.

Jeśli ty sam sobie serwisujesz to oni na pewno oddają do serwisu, daj spokój... Śmieszne jest to co piszesz :-) Gratuluję poczucia humoru, ale coś mi tu śmierdzi konkurencją, chyba już ktoś o tym pisał. Nieważne, renomy Legionowi już i tak nie zepsujesz, wystarczy, że ludzie poczytają w necie wszystkie pozytywne opinie o Legionie, a zapewniam Cię, że takowych jest więcej, a niektóre negatywne (być może i twoje) pochodzą od konkurencji.

 

Zapraszam do lektury, gołym okiem widać, że maczała w tym ręce konkurencja :-) Ale to i tak nic nie dało :-)

 

http://news.bikeworld.pl/rower/rankingsklepow/87/ocen/

http://2guys1.blogspot.com/2009/05/o-tym-j...-rowerowym.html

i wiele innych...

 

Na chłopaków nie da się powiedzieć złego słowa, a jeśli trafi się ktoś niezadowolony... No cóż są ludzie i taborety :-)

 

 

Widzę, że kolejne niepochlebne opinie o, mitycznym już jak widzę w tym temacie, Legion serwisie. Ja byłem tylko na bemowie a o modzelewskiego się się wypowiem, w każdym razie mają tego samego właściciela.

 

Tak mają tego samego właściciela, który z zamiłowania do kolarstwa stworzył profesjonalne sklepy rowerowe i włożył olbrzymi wkład w popularyzację tego sportu tworząc największą w Polsce grupę amatorką Legion-Serwis.

Ten sam gość nie poprzestaje na laurach i teraz będzie pomagał przy organizacji maratonu - Legia MTB Maraton w Kozienicach 16.08.2009. Ja się tam wybieram, bo ten gość jak już za coś się bierze to robi to profesjonalnie. Życzę ci tylu sukcesów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start w Maratonach o niczym nie świadczy....wystarczy że mają swoich serwisantów zajmujących się wyłącznie naprawą rowerów. A co do domniemanej konkurencji jaką niby mam być to zapraszam do lektury tego tematu i się dowiesz czemu ich nie polecam. Widzę za to, że Ty ich bardzo lubisz i za wszelką cenę chcesz im zrobić reklamę. Pamiętaj jednak, że zbyt ciepłe wypowiadanie się o kimś też jest podejrzane. Ja mam powody żeby ich nie dażyć symapatią gdyż ich błędy mogły się skończyć utratą mojego zdrowia. Wypraszam sobie porównywanie mnie do taboreta....

 

A czy ja cokolwiek powiedziałem o ich właścicielu? Człowieku, chodzi konkretnie o SERWISOWANIE rowerów a nie popularyzację sportu czy jakość organizacji imprez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że zaraz przyjdzie Admin i powie, że koniec tego tematu. Ja swojego zdania nie zmienią Ty z pewnością też nie i niech tak pozostanie. Ze swojej strony znajomym tego serwisu nie polecam, Ty zaś robisz dokładnie co innego i tym sposobem równowaga w naturze jest zachowana :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja cokolwiek powiedziałem o ich właścicielu? Człowieku, chodzi konkretnie o SERWISOWANIE rowerów a nie popularyzację sportu czy jakość organizacji imprez.

Sugerowałeś, żę jeśli jest ten sam właściciel to pewnie kiepsko robią w obu punktach... I tu musiałem wytłumaczyć, że nie masz racji więc przytoczyłem trochę info o właścicielu Legion-Serwis. Chodziło o to, że może miałeś niesamowitego pecha tego dnia kiedy do nich trafiłeś. Spróbuj ponownie, a na pewno zmienisz zdanie.

Dobrej nocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyli u mnie w sumie 3 wpadki o których nie pisałem. Mi tyle wystarczy...

 

Współczuję aż takiego PECHA... Możemy się umówić, że pójdziemy razem, ja jakieś 7-8 razy wyszedłem przeszczęśliwy :-) Może jak pójdziesz ze mną to pech cię opuści :-) Aż trzy? W Legionie? Aż nieprawdopodobne, a nawet wydaje się wręcz niemożliwe...

No cóż czas na sen, jutro od 5:30 trening :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak wyglądała ostatnia rozmowa z nimi jakoś rok temu wątpię żeby chcieli mnie przyjąć po raz kolejny...ale jest w tym jeden pozytyw bo od tamtego czasu tylko ja się dotykam do swojego roweru i wiele się nauczyłem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Moje doświadczenia z Legionem...

 

Moje pierwsze spotkanie z towarzystwem z Legionu...

 

Przyjechałem z kumplem do nich ( rower kolegi merida z przed ok 8lat wtedy kupiona za 700zl), kolega zapytał czy da się zamontować amorek do tego roweru... Odpowiedź ... sprzedawcy ( z Modzelewskiego ) o ten będzie dobry wskazując na RS Duke'a, którego ówcześnie wycenili na ok 2000zl pomijając fakt, że rama była na 1 cal a amorek 1 1/8 , olewając w ogóle fakt że rama jest dostosowana kątami do widelca sztywnego i nawet jakby wpakował tam duka ( zostając niezłym cudotwórcą) to by zrobił z roweru tragedie na kołach.

 

Moje ostatnie spotkanie ( tym razem Górczewska )...

 

Tuż przed zlotem potrzebowałem w miarę szybko odpowietrzyć hamulce ponieważ siła hamowania była mizerna i w ogóle miałem to zrobić już wcześniej lecz nie było czasu. Zajechałem tam z rowerem i specu stwierdził że klocki hamulcowe też nadają się do wymiany... - pomyślałem no ok trochę więcej kasy ale będzie zrobione na tip-top ( "w końcu sami jeżdżą na maratonach..." ). Odpowietrzenie wg cennika ze strony WWW - 30zl/koło - na miejscu okazało się, że 40zl - więc już nie 60zl a 80zl ale to był początek... Za klocki usłyszałem 96zl za koło więc w kilka chwil z 60zl zrobiło się 272zl !!! Ugryzłem się w język bo potrzebowałem mieć sprzęt szybko, dodałem tylko żeby ustawili hamulce na krótko aby od razu łapały. Odebrałem rower hamulce działają " na odwal się " ( tak wiem klocki muszą się dotrzeć - zrobiłem od tamtej pory ok 1500km i dalej jest do D**y

 

Po powrocie do domu okazało się, że na jednym zacisku nie ma zaślepki na zacisku do odpowietrzania hamulca. Podejrzewałem, że klocki w tej cenie będą chociaż w wersji tytanowej ( co i tak za cenę 96zl to przegięcie) - nie dostałem zwykłe klocki xtr'a :]

 

Pomijając kwestię ceny, mógłbym zapłacić i 500zl za to, jest to kwestia klienta ale do diabła - jakość też powinna być na wysokim poziomie. Płacę słono i wali mnie to, ma być zrobione super - tak jak chcę. Nie marnuję czasu jako klient na sprawdzanie tego czy dobrze coś zrobili czy są wszystkie śrubki, zatyczki etc :]

 

Dziękuję i pozdrawiam "ciepło" ekipę Legionu :sick: :sick: :):D :D :voodoo:

 

Za każdym razem jak tam byłem odnosiłem wrażenie, że "Oni" muszą się "pokazać" jacy są zaiści, fajni i w ogóle PRO :] Jakieś kompleksy ?

 

 

Jak widać w cenniku http://www.legion-serwis.com.pl/serwis.html pomimo czasu jaki upłynął od mojej wizyty nadal w cenniku widnieje

 

"Regulacja hamulca hydraulicznego (wymiana płynu, odpowietrzenie, skrócenie przewodu) - 30 zł " !!!! :down:

 

Ps czy gdzieś tam jest napisane, że prezentowana oferta nie jest ofertą w myśl ustawy ... ? :down:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A ja Was tylko proszę o skończenie tej bezproduktywnej kłótni o legion. Zaczyna się powoli robic w tym temacie prywatna wojenka zwolennicy<->przeciwnicy legionu. KONIEC tej wojny

A jeżeli chcecie to spotkajcie się realu i tam toczcie sobie wojenkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jak mieszkałem na tarchominie to u nich byłem kilka razy, generalnie kiedy mają luuz i sami się zajmują serwisowaniem to jest ok, ale kiedy zaczyna się większy ruch to sami nie wiedzą co robić i za co się łapać. Do pomocy zatrudnili jakiegoś chłopaczka swego czasu. Jak patrzyłem na regulacje przedniej v'ki w jego wykonaniu to wyszedłem z serwisu. Ale generalnie polecam :rolleyes: Więcej na + niż na - ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A czy w okolicach bródna/targówka jest jakiś godny polecenia serwis gdzie założą mi amorek i nowe hebelki?

 

Pozdrawiam

TJ

 

 

Właśnie, ktoś napisał o serwisie Dudy na Tarchominie, że więcej na + niż na - :-) to już coś. A czy ktoś był u Dudy w Markach? Bo tam mają filię...mogę tam oddać swoje cudeńko?

 

Pozdrawiam

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Markach nie byłem, ale Tarchomin polecam.

 

Rower oddałem w stanie podzwonnym, z zerwaną linką przerzutki i pogiętym hakiem. Został przejrzany, przesmarowany, ponaprawiany i poustawiany. Jazda nie budzi żadnych zastrzeżeń, ew. poza hamplami, które przed serwisem brały od razu, a teraz są bardziej poduszkowate. Ale to subiektywna kwestia.

 

Słowem - standard, którego należało oczekiwać i który został spełniony.

 

Problemem jest dojazd - Tarchomin jest jednak daleko. Miło byłoby mieć coś pod ręką.

 

Zauważyłem dziś, że przy przy kasach Górki Szczęśliwickiej jest serwis rowerowy. Czy ktoś z was z niego korzystał i mógłby się podzielić doświadczeniami? Ewentualnie gdzieś indziej na Ochocie lub w okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...