Skocz do zawartości

[serwis] serwisy w warszawie


helmn

Rekomendowane odpowiedzi

AirBike to ja też zdecydowanie polecam - ale musisz brać pod uwagę, że teraz, u progu sezonu, raczej nikt nigdzie przeglądu ci od ręki nie zrobi. Kilka dni czekania to standard; jeśli masz farta (czyt.: serwisanci akurat mają trochę mniej roboty), to poczekasz 2 dni.

 

Ceny z kosmosu trochę... odpowietrzanie hamulca 75 PLN, podczas gdy w eX na Śniegockiej biorą 30...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że serwis w sklepie Happy Bike jest w porządku.Mała naprawa i regulacja przerzutki zrobiona od reki.Sprawnie,szybko i profesjonalnie. A przede wszystkim wszystko chodzi jak należy.A ekipa jest rzeczywiście sympatyczna i na luzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio byłem w Plusie........w sumie spoko ale chyba trochę mnie sporo naliczyli..............

 

mogę polecić. jest miło i profesjonalnie ale za ceny nie daje głowy.........:-)

 

i faktycznie dla kogoś.......... z poza ursynowa dotrzeć jest ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecacie serwis autoryzowany Krossa w Warszawie?

Musze oddac niestety praktycznie nowy rower do se niestety praktycznie nowy rower do serwisu i mam nadzieje ze w ramach reklamacji naprawia go za darmo:).

Przerzutki sa niewyregulowane i kolo jest leciutko scentrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiaca to ja nie bede czekac teraz mam zle wyregulowane przerzutki i mi trejkocza i nie chce zeby tak bylo jeszcze na dodatek musze sie martwic czy przerzutka dobrze weszla bo nie chca wlazic jak trzeba i przez to rabnalem wczoraj w skrzynke taka "pod napieciem" xD.Na szczescie rower caly nie liczac kilku otarc na dzwigniach od hamulcow odraz kierownicy:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega bobiik miał na myśli, że po użytkowaniu do ok miesiąca czasu po zakupie, można to zrobić na "gwarancji" za free.

Ja jak kupowałem swojego, to było coś takiego i bez problemu (sklep w Konstancinie - przy torach) Powiedzieli mi że po ok 100km przyjechać... więc tak naprawdę to kwestia tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym badz razie jutro oddaje rower do serwisu ktorego to jeszcze zobacze ale wybiore ten polecany przez producenta mozliwe ze te przerzutki lub korba jest zepsuta(wada produkcyjna) tak wiec powinni mi za free wszystko wymienic mam nadzieje ze dlugo bez roweru nie bede:).

 

Pzeczytalem warunki gwarancji i nie podlega ona naprawie uszkodzen przerzutek.

I na dodatek koszty przegladu o ktorym mowiliscie(w ciagu pierwszego miesiaca) ponosi wlasciciel roweru wiec chyba bede musial bulic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że przerzutki są po prostu niedokładnie wyregulowane, więc nie ma problemu - podskocz do serwisu, powinni ci to sprawdzić jeśli nie od ręki, to w ciągu kilku dni.

Serwis Krossa w Wawie to np. t-bike na Jastrzębowskiego 22.

Ewentualnie spróbuj sam się nimi pobawić - to nie jest trudne, wszystko masz dokładnie opisane w FAQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem tymi srubkami i nic z tego lancuch ociera i przy probie zmiany przerzutki na 3 z przodu spada lancuch...

Jedynie teraz przy ustawieniu 1 na przodzie 6 z tylu dziala jak nalezy.

PS.Jest to moj pierwszy rower od wielu lat i nie chce nic zwalic tak wiec oddam go do serwisu tak bedzie lepiej wszystko wyreguluja jak trzeba np. luzy w kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to podskocz z nim do serwisu. Może hak albo wózek przerzutki jest krzywy.

A przy okazji: nie cytuj treści postu poprzedzającego twój post, bo robi się nieczytelnie. Używaj przycisku "Odpowiedz" zamiast "Odpisz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Od niedawna mieszkam w Wawie (Mokotów, okoloce Wołoskiej) i szukam jakiegoś dobrego serwisu rowerowego. Interesuje mnie serwis sprzętu czyli smarowanie piast, centrowanie, wymiana osprzętu, linek, korby itp. Ostatnio usiłowała mnie rozjechać jakaś kobieta samochodem; ucierpiała na tym tylna przerzutka, więc również prostowanie przerzutki.... Proszę o informacje, najlepiej adres i orjentacyjna cena takich usług.

Z góry dzieki za pomoc.

 

 

ps. GG i mail podam na priv

 

ps2. Chętnie też wybiorę się do Kampinosu, nigdy tam jeszcze nie byłem a słyszałem że zacne tereny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzut beretem od Ciebie na ulicy Racławickiej 99 jest sklep i niezły serwis rowerowy.Pracuje w nim mechanik Martinez-walisz do niego.Cen nie znam,obgadujesz to na miejscu.Naprawa i regulacja może potrwac 2-3 dni bo człowiek jest zajety i ma sporo zlecen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Byłem tam dzisiaj. Spoko miejsce, spory wybór sprzętu. Cena przeglądu kompletnego razem ze smarowaniem piast, wkładu, sterów, centrowaniem, wymianą linek, regulacją przerzytek itp......120zł. Nawet znośnie, zwłaszcza że w innym miejscu całkiem blisko również zawołali 180zł ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam legion-serwis na modzelewskiego 35. Mila obsługa fachowo wykonana robota. Dostałem kilka rad :(

 

Wymiana łańcucha

Wymiana kasety

Przegląd

Smarowanie łożysk piast kół

Łożysk sterów

Dokładne mycie

Trzepieni hamulcowych

Łańcucha

Linek przerzutek

Linek hamulcowych

Centrowanie kół

Naciąganie szprych

Regulacja hamulców regulacja przerzutek

+Olej rohloff

 

280zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...