Skocz do zawartości

[serwis] serwisy w warszawie


helmn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar oddać rower po zimowej przerwie do serwisu, mam w nim równiez problemy z tarczówkami i zastanawiam się, do którego z serwisów dostępnych w warszawie można oddać rower. Możecie coś polecić? Wie ktoś coś na temat serwisu "legion-sport" przy tesco? Chodzi o rower GF tassajara

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jezeli jednak nie zalezy ci na dzielnicy to wiem ze na tarchominie jest serwis ktory serwisuje grupe kolarska "intel Action"(chyba taka nazwa) i tam raczej by ci zrobili fachowo .... pewnie jeszcze gdzies w warszawie maja swoje siedziby musisz poszukac

PZDR

arbuz92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mod Team
najlepiej w okolicy bemowa

 

 

Więc tak.

Gorąco polecam serwis "Legion-serwis" na Górczewsiej 229 (naprzeciwko Tesco)

Od wielu lat serwisuję tam swoje rowery i jestem zadowolona z ich usług.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej to pisz na PW. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

jak w temacie, jest coś takiego? czy mogę zapomnieć ? zależy mi na skręceniu paru rzeczy, kluczy nie mam a chciałbym miec na jutro rowerek redy (korba, rura, kaseta, łańcuch, stery)

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem, wie może ktoś gdzie w wawie znajdę sklep ze sporym wyborem amorków(chodzi mi głównie o coś pokroju Axon D-rl) oraz gdzie mi profesjonalnie zamontują nabytego widelca?? w miarę po taniości :)

najlepiej centrum chociaż każda lewo brzeżna dzielnica warszawy wchodzi w grę(i tak musiał bym dojechać z okolic Ożarowa maz)

 

PS Piastów i Pruszków również wchodzą w grę...

 

pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Czy ktoś mógłby mi pomóc w wyborze punktu serwisowego w Warszawie.

Szukając na forum nie udało mi się znaleźć tegorocznej odpowiedzi.

Wiecie może jak długo się czeka na odbiór po całościowym przeglądzie i wymianie kół i ewentualnie amora?

Zakupy lepiej zrobić w necie czy przy zakupach wraz z wymianą warto rozpatrzyć kupno w serwisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Bemowa i nie potrafię powiedzieć jak się prezentują serwisy w Twojej okolicy, u mnie nic zasługującego na uwagę nie ma. Jedyny serwis jaki mogę polecić znajduje się na rogu al. Niepodległości i Odyńca( Mokotów obok stacji metra Racławicka). Kiedy jeszcze sam nie zajmowałem się serwisem roweru to oni zrobili mi kilka napraw/wymian. W dodatku obsługa była miła i udzieliła kilka fachowych porad. Mają też bardzo duży wybór sprzęt na sklepie, jednak zakupy radzę robić w internecie bo tutaj zdarza się najwięcej okazji. Dodam jeszcze, że wszystkie modyfikacje mogłem osobiście doglądać. Mieli chyba wtedy dużo wolnego czasu( przełom marca i kwietnie) więc załatwiane było od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym polecić AirBike http://www.airbike.pl na ul. Dereniowej 6 (Ursynów, Metro Imielin). Co prawda rower serwisuję raczej samemu ale AirBike to solidna ekipa. Posiadają też sklep internetowy i stacjonarny: http://www.rowerowysklep.pl i dobre ceny więc na miejscu można coś wybrać w konkurencyjnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AirBike to ja też zdecydowanie polecam - ale musisz brać pod uwagę, że teraz, u progu sezonu, raczej nikt nigdzie przeglądu ci od ręki nie zrobi. Kilka dni czekania to standard; jeśli masz farta (czyt.: serwisanci akurat mają trochę mniej roboty), to poczekasz 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do wypowiedzi Eci, z tym czasem oczekiwania to fakt. Byłem niedawno w AirBike'u na Dereniowej na małych zakupach i średnio na serwis trzeba teraz czekać ok. tygodnia. Myślę, że warto jednak zadzwonić i może uda się gdzieś wkręcić w wolne "okienko";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja powiem jakiego serwisu nie radzę pod żadnym pozorem nie odwiedzać. Mianowicie godzi o Legion-serwis na ulicy górczewskiej naprzeciwko Tesco.

O ile w zimę ,kiedy klientów maja jak na lekarstwo, robotę wykonują porządnie to w lato wszystko jest wykonywane na odczep się i niedokładnie. Np przerzutki oddane przez kolegę do regulacji działały gorzej niż przed serwisem ( co prawda nie był do carbonowy s-works, które przyjmują najchętniej bo przecież właściciel takiego roweru ma gruby portfel i można mu opowiedzieć ciekawą historie o mega-kosmicznych butach na których to Pan X wygrał Zawody i X więc na pewno na niedzielne przejażdżki też będą super- byłem światkiem takiej rozmowy a buty o których mowa kosztowały 1,5k, rozumiem, że chce się zachęcać klienta to zakupu ale niech się nie odbija na przeciętnych bikerach z którymi się już nie rozmawia z takich szerokim uśmiechem na twarzy). A skąd to całe moje narzekanie? Już wyjaśniam. Kiedyś jako niedoświadczony kolarz oddałem im rower do serwisu na założenie nowej manetki( XT więc sądziłem ze się przyłożą) i od razy regulacje( zostałem zapytany czy sam montaż i do dzisiaj się zastanawiam można założyć manetkę bez regulacji) po odebraniu roweru niby wszystko wyglądało ok. W serwisie pokazano mi że przerzutki działają ( rower stał na stojaku). Kiedy wyszedłem na przejażdżkę jakie było moje zdziwienie kiedy na podjeździe przy wrzuceniu najwyższej koronki łańcuch spadł za nią wyłamując mi 4 szprychy w moim nowiutkim kole i powodując bliskie spotkanie z ziemią

Gdy następnego dnia przyszedłem powiedzieć co się stało zostałem bardzo miło obsłużony i zawiadomiony ze mój rower będzie gotowy na 14. Z rozmowy wynikało, że to ich wina i wszystko pokryją. Jednak kiedy odbierałem rower właściciel powiedział że on nie będzie robił nić charytatywnie i muszę zapłacić 100 zł( 4 szprychy DT revo, centrowanie, montaż)Wtedy moja irytacja sięgnęła zenitu i po ostrej wymianie zdań na temat tego że mogłem przez ich błąd życie stracić, zeszedł z ceną do 50 zł. Nie miałem siły się już kłócić, zapłaciłem i na donośnym głosem wyraziłem swoja opinie na temat serwisu tak aby wszyscy klienci słyszeli, a było ich wtedy sporo. Od tamtego czasu odradzam wszystkim znajomych korzystanie z usług Legionu, wiem że mój przypadek nie jest odosobniony.

Od tego czasu wszystko w rowerze robię sam a jak coś spieprzę to mogę mieć pretensje tylko do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do wypowiedzi Ganisz'a, jakiś czas temu oddałem rower do Legion-Serwis przy Tesco na Bemowie. Wymieniłem sobie amortyzator przedni i stery ale tych drugich nie mogłem zwyczajnie zdjąć z rury amortyzatora. Legion-Serwis oczywiście nowe stery zamontował, amortyzator również ale... Zastanawiające jest to, co można źle zrobić przy tak prostym serwisie? Ów serwis bardzo się pośpieszył z wykonaniem usługi, a był to okres letni. Podczas krótkiej przejażdżki na nowym sprzęcie mało nie spotkałem się z "Matką Ziemią" gdyż kierownica wraz z mostkiem praktycznie zostałaby mi w dłoniach... A wystarczyło ją poprawnie dokręcić. Mimo, że poszedłem do serwisu z drobnostką oczekiwałbym solidności w każdym przypadku, również tak banalnym jak wyżej opisany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ganisz używasz ostrych słów (nie masz prawa nazywac kogoś bez podstawnie oszustem) i wierz mi że w każdym nawet bardzo renomowanym serwisie takie rzeczy się przydarzają.

Powiem tylko tyle że ja swoje rowery od wielu lat serwisuję w Legion-serwis i zawsze jestem zadowolona (a znam się na rowerach i ich serwisowaniu i nikt mi kitu nie wciśnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...