Skocz do zawartości

[kaseta 9+manetki 8]


Amra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Padł mi napęd (łańcuch i kaseta) i jestem zmuszony wymienić. Mam zamiar kupić Deore LX CS-M580 11/32 + łańcuch CN-HG73, ale manetki mam na osiem biegów (taka była poprzednia kaseta). W związku z tym mam pytanie czy to bedzie współgrało? Dodam, że nie jestem żadnym sajko i pewne niedogodności w pracy napędu mogę przeżyć, ale oczywiście bez przesady. A poza tym w przyszłości (może na zimę?) chcę manetki wymienić. roweru używam w w celach turystycznych no i przymierzam się z rodzinką w jakieś nie za duże górki.

 

PS. Proszę o wyrozumiałość. To mój pierwszy post.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kaseta to katastrofa - kompletnie nic sobą dobrego nie reprezentuje - droga i do tego ciężka. Nie mam pojęcia dlaczego ją ludzie kupują - chyba typowy wpływ magii literek.

Najlepiej kup sobie http://allegro.pl/item178114877_kaseta_shi..._8_rzedowa.html

 

Albo jak Ciebie interesuje to ja mam na sprzedaż zestaw po przebiegu ok. 500 km - kaseta HG50 + łańcuch PC48 (za 45 zł)

 

ewentualnie poszukaj w testach sprzętu testu kasety sunrace zrobionego przez sebekfiremana - kaseta była bardzo tania i z tego co pamiętam nie widziałem żeby na nią narzekał

Zadowolony z zakupu jestem, ale na forum nie znajdzie tego - jak już to tylko sam tytuł tematu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szkoda bo miałem troche kasy do wydania
Eeee - przy rowerze zawsze jest na co wydać kasę. A już lepiej wydać kasę na coś co będzie służyć latami niż na taką kasetę którą po kilku w porywach kilkunastu tysiącach kilometrów trzeba wywalić

 

A łańcuch?

Wszystko od HG50/IG50/SRAM PC48 w górę będzie dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...