Skocz do zawartości

[siodełko] na jakich prętach


pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wymienić siodło. Zastanawiam się co udźwignie moje 90 kg. Drążony vanox to sobie raczej odpuszczę. Tytan? Magnez? Stal to chyba tylko w low-endzie? Na razie najbardziej mnie kusi coś z Selle Italia: Flite albo C2, właśnie na prętach z tytanu lub magnezu. A może Nisene CP ? Pytanie tylko czy nie złamią się pod moim wielkim tyłkiem :twisted: Ktoś ma jakieś doświadczenia i zechce się podzielić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pod tą wagę to zostaje Ci Cromo albo tytan, który nie tyle złamiesz co powyginasz :).

Na stop Vanox (wanad+tytan) to już podobno za dużo kg.

Co byś nie kupił nie masz gwarancji. Przy 87 kg połamałem cromo.

Pozostaje nam chyba tylko schudnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujme to tak.Spaslem sie jak swinia -104kg,wraz z plecakiem,zarcie ,buklak,narzedzia,bedzie ze 107....Siodelka....,no to Velo Plush,stelaz jakies cus tam,cale jest.Sielle Italia Nitrox,lepsze alu cus tam...cale jest,Sielle Italia Trimatic lepsze alu cus tam cale jest,wiec nie wiem co robicie.Fakt rower full,fakt ze wzgledu na kregoslup na zjazdach stoje.Przy okazji,ten Plush to najtansza wersja za 49zeta i zyje,reszta tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujme to tak.Spaslem sie jak swinia -104kg,wraz z plecakiem,zarcie ,buklak,narzedzia,bedzie ze 107....Siodelka....,no to Velo Plush,stelaz jakies cus tam,cale jest.Sielle Italia Nitrox,lepsze alu cus tam...cale jest,Sielle Italia Trimatic lepsze alu cus tam cale jest,wiec nie wiem co robicie.Fakt rower full,fakt ze wzgledu na kregoslup na zjazdach stoje.Przy okazji,ten Plush to najtansza wersja za 49zeta i zyje,reszta tez.

Selle Italia Nitrox i Velo Plush to drut cr-mo.

Trimatic do lekkich siodeł też nie należy.

Ja głównie na rowerze jeżdżę. :)

Mój 375g chudy B) Bontrager Select pozbył się pręta na jednym ze zjazdów. Masz pełne zawieszenie więc większość tych najgorszych strzałów wybiera damper.

Sam bym z chęcią się przerzucił na fulla, ale jeszcze czas na Epicka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selle Italia Nitrox i Velo Plush to drut cr-mo.

Trimatic do lekkich siodeł też nie należy.

Ja głównie na rowerze jeżdżę. :P

Mój 375g chudy ;) Bontrager Select pozbył się pręta na jednym ze zjazdów. Masz pełne zawieszenie więc większość tych najgorszych strzałów wybiera damper.

Sam bym z chęcią się przerzucił na fulla, ale jeszcze czas na Epicka ;)

Vello pisalem z pamieci i fakt to cro-mo,masz racje,ale Nitrox na prawym precie ma podzialke i napisy Alloy i handmade in Itally,wiec na drucie nie jest.....

Co do trimatica-dostepnosc do elastomerow pod prety znikoma/1 sklep/,komfort zaden.Jedyny plus to fenomenalna mozliwosc plynnego przechodzenia za siodelko.Bardzo sliskie i szajs.Lekkie? Tego nigdzie nie pisalem bo mi nie zalezy.Szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...