Skocz do zawartości

[Ubrania] Co kupić


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z forumowiczów użytkował bądź użytkuje ubrania ze sklepu vika sport.

Chciałbym kupić coś na okres jesienno zimowy,znalazłem taką stronę gdzie ubrania cenowo są przyzwoite, pytanie jak z jakością i czy warto. 

Jeśli ktoś ma inne sprawdzone propozycje przystępne cenowo to proszę pisać.

Dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak popatrzysz na ceny ciuchów od polskich producentów (Martombike, Prawie Pro i wielu innych) to np. w przypadku krótkich spodenek zaczynają się mnie więcej od 350-400 zł. Z czegoś to wynika. Jak firma schodzi z ceną poniżej średniej rynkowej to nie ma cudów - odbędzie się to kosztem jakości. Może się okazać że nie przejeździsz nawet jednego sezonu a wtedy to już nie jest tanio tylko drogo. Jak szukasz budżetowych ciuchów to rozważyłbym zakup z Chin. Oni mogą zejść z cenami z uwagi na masowość produkcji i niskie koszty wytworzenia. Ale tylko po uprzednim przejrzeniu forów i wyłowieniu produktów polecanych przez innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, szkoda że nie ma żadnego użytkownika który kupił cokolwiek od nich.

Patrzyłem na martombike, mają ubogą ofertę, nie ukrywam że chciałbym mieć większy wybór kolorystyczny.

Mam praktycznie pod nosem, ok 30 km do mieściny w której znajduje się firma dmtex, ponoć bardzo solidna firma, szyjąca kiedyś nawet dla reprezentacji ale też maja mały wybór, za to cenowo lepiej, opinie dobre.

Patrzyłem na ofertę quest, bardzo mi się podoba, cenowo wygląda dobrze, opinie pozytywne, teraz mają duże promocje ale też coraz mniejsza dostępność. Plus że weszli z ofertą do największego gracza na rynku polskim jakim jest centrum rowerowe, nie mam również daleko ok 120 km i najprawdopodobniej tam się wybiorę w najbliższym czasie. Mozna przymierzyć, dotknąć i kupić jeszcze coś innego, potrzebnego przy okazji, bi nie ukrywam że nie chce kupować ubrań bez przymiarki żeby nie bawić się i tracić czasu na odsyłanie.

Quest, dmtex, ktoś coś na ten temat?

Ps.

Co do Chińczyków, zdecydowanie nie z wielu pobudek.

 

Edytowane przez AdrianoPL83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...