Skocz do zawartości

[spodenki assos] jakość i trwałość


Eathan

Rekomendowane odpowiedzi

Cienka lycra u Assosa to znany temat (trzeba przewinąć do postu Wilka):
https://www.podrozerowerowe.info/index.php?topic=27902.0 

 

Ja mam spodenki Castelli, ale raz ze z szelek robią się sznurki, dwa silicony na nogawkah to pionowe paski (w moich) i mozna szału dostać po 3 godz. tak "gryzą" w uda (przynajmniej mnie), zauważyłem tez lekkie zmechacenia/obtarcia lycry po połowie sezonu i sam nie wiem, co myśleć... mam kilka "drobiazgow" C i są super, a tu taki zonk z tymi bibsami.

 

Kupilem na probę dlugie spodnie Eyen jesienne, jakies tanie specjalnie nie były, ale kilka osob mówiło, ze na razie marka jest super bo dostaję sie klasowy ciuch z extra wkładką w b. dobrej cenie. Po przymiarce faktycznie widać b. dobrą jakość - jak troche pojeżdże to moze opisze moje odczucia.

 

Co do innych bibsow, to moze Raso? Albo Endura po prostu, przynajmniej pewna jakość. Jest jeszcze trendy Rapha i POC, no ale nie kazdy chce wyglądać jak z katalogu zalando 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jest zabawnie. Po tym jak ASSOS spuścił mnie na drzewo tzn. odesłał do sprzedawcy napisałem do sklepu breuninger a potem zadzwoniłem. No i sprawy mają się tak:

  • telefon - po krótkiej rozmowie telefonicznej dostałem etykietę i odesłałem spodenki, wg. konsultanta z infolinii do 14 dni zwrot kasy na konto, 
  • kontakt przez www - błyskawicznie dostałem numer zgłoszenia i info, że mam zaczekać. Dzisiaj dostałem maila, że problem wymaga głębszej analizy i czasu na nią, mam czekać.

W każdym razie spodenki odesłałem do Niemiec, dołączyłem kartkę z opisem problemu i fotkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę już po fakcie ale dorzucę info od siebie.

Na stanie 2x Mille GT i 1x Mille GT C2. Łączny przebieg około 8 - 9 tys km (C2 najmniej). W zasadzie nie widzę śladów używania. @chrismel Mam GTS Spring Fall od ~wiosny b.r. i są one jednak dosyć ciepłe, to w zasadzie przycięte bibsy zimowe, założyłem je tylko kilka razy w przedwiośniu, podejrzewam, że niedługo wrócą do łask :rolleyes:

@Eathan jakiś czas temu kupiłem spodenki Castelli Free Aero RC i chyba po dwóch tygodniach wylądowały na OLX-ie. Wykonanie marne, wystające nitki, nierówne szwy, ale co najgorsze - potwornie obcisłe w kroczu (rozmiar M, gdzie w Assosie mam S), poza tym bardzo wąskie nogawki, ubieranie to była męka.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Mille GT przetarły się całkiem...Za to Castelli ma tendencje do prucia się. Na 4 sztuki jakie miałem dwie się spruły ( jedna na łączeniu na zewnątrz a w drugiej odpruła się pielucha).

Dobre spodenki robi też Sugoi ( szczególnie wkładka Formula Fx robi robotę).

Za to najwygodniejsze spodenki jakie miałem to he,he:
https://a.aliexpress.com/_EzlSlWt

Zaliczone 16,5 h jazdy bez bólu tyłka czu obtarć ( ale tu druga połowa to odpowiednie siodełko).

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcesco do tych spodenek GTS Spring Fall idealnie pasowałyby moim zdaniem te nogawki: https://www.assos.com/eu/gt-spring-fall-leg-warmers-177140.html  Są bardzo wygodne ale nie zgrywają się ze spodenkami typowo letnimi bo są za ciepłe w stosunku do nich. Jedyna wada to że ciężko je założyć bez zdjęcia spodenek. Gdybyś kiedyś szukał nogawek to na pewno warto przymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...