Skocz do zawartości
  • 0

Nowe koła do gravel


Gość Michał

Pytanie

Siema

Od pewnego czasu mam ochotę na nowe koła do gravela pod oponę 35mm. W szosie posiadam eleganckie fast forward z wysokim stożkiem i nie narzekam tylko są ciche czyli, że pisata cicha co mnie nie cieszy. Co polecacie do gravela czy jest sens się pakować w carbon czy może coś dobrego polecacie aluminiowego z dobra"głośna" piasta. Rower to Romet boreas 2 z fabrycznymi kołami opony Pirelli 35mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Michal

Szosowka swoją sprawa powoli odchodzę od niej prawdopodobnie będzie na sprzedaż. Czyli nie pchać się w carbon? Bo nie ukrywam już długo szukam nowych kół a opony dają radę nie narzekam tylko chciałbym pójść w modernizację kół. Dajcie konkretne zestawy kół które polecacie alu do gravela. Pozdrawiam i dzięki wielkie za odzew 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Michal

Nie chciałbym zmieniać na nowego gravel bo bardzo mi odpowiada sporo, rama wporzo wszystko git. Chodź widok nowy kół np evenlite byłby wporzo tylko czy warto bo koła zostaną rower zawsze można wymienić i sprzedać ze starymi kołami. Kurde pogadalbym dłużej nie jako niezarejestrowany ale nie mam ochoty znów zakładać nowego kata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...