Skocz do zawartości

[Hamulec hydraliczny] ultegra R8170 - Jaki to czerwony olej do tłoczka naprawa hamulca hydralicznego ultegra R8170


nolimts

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, nolimts napisał:

nie bylo przeciekow oleju mineralnego shimano ?

co tu jest k.rwa nie polskiego? ucz sie czytac ze zrozumienim. ja pie.role wracam tu po 5 latach i nie moge chyba was gniota te obcisle spodenki w stulejach ale bol dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, nolimts napisał:

Jaki jest wlasciwy olej aby zabezpieczyc uszczelki (tloczki / otwor na srubke)

Ale co tam chcesz zabezpieczać ? te sruby nie rdzewieją...nic tam nie koroduje, aa tłoczki są z ceramiki.... jaka nawalisz czegos miedzy tłoczek a zacisk, to bedzie fajdać tarcze jak  się podgrzeje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nolimts napisał:

co tu jest k.rwa nie polskiego? ucz sie czytac ze zrozumienim. ja pie.role wracam tu po 5 latach i nie moge chyba was gniota te obcisle spodenki w stulejach ale bol dupy

To jak Ci się już ulało, to może napiszesz co Ci cieknie? Bo w działającym układzie, nic przeciekać nie powinno. Piszesz Post z tyłka, a potem zdziwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylewa sie olej mineralny z tloczka jednego. Bawie sie drugi dzien. Nasmarowalem toczki od boku i niby ole sie nie wylewa. Ale za nic juz nie moge wyregulowac tloczkow. NAciskanie klamki powoduje ze niby wracaja ale jak nacisne mocniej to jeden tloczek wychodzi coraz bardziej i bardziej. Olej odpowietrzalem juz z 5x razy i dalej lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za akcja ;-)) jak naciskasz klamkę i coś cieknie...to możesz smiało szukać nowego zacisku, lub zestawu nowych tłoczków u majfriendow. To smarowanie tłoczków to wnosi tyle co smarowanie kromki chleba masłem.

Nie bardzo rozumiem problem z wychodzeniem tłoczka..zawsze nacisniecie klamki powoduje wysuwanie tłoczków, a jeśli którys nie wraca, to znaczy ze albo wciskasz klamke za mocno i ten tłoczek chce kompensowac luz do tarczy ktorej nie ma jesli robisz to bez tarczy i klockow...albo ma zwalone uszczelnienie i układ go nie zasysa po odpuszczeniu klamki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2024 o 08:02, nolimts napisał:

co tu jest k.rwa nie polskiego? ucz sie czytac ze zrozumienim. ja pie.role wracam tu po 5 latach i nie moge chyba was gniota te obcisle spodenki w stulejach ale bol dupy

Czemu wy jeszcze temu matołowi odpisujecie w ogóle? Zgłaszać takich od razu i siema. Zarejestrował się jak miał jedenaście lat, teraz wrócił w wieku szesnastu i kozaczy...🫠
Idź sobie @nolimts na forum szajsbajka, to odpowiednia grupa docelowa dla podobnych tobie. Albo zadaj pytanie na tiktoku.

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2024 o 07:02, nolimts napisał:

co tu jest k.rwa nie polskiego? ucz sie czytac ze zrozumienim. ja pie.role wracam tu po 5 latach i nie moge chyba was gniota te obcisle spodenki w stulejach ale bol dupy

....any burak z ciebie.

Ale ci odpowiem mimo żeś cham: niczym tego nie zabezpieczysz bo heble shimano to gówno i szczają. 

Prościej nie da się.  

Edytowane przez tobo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tobo @nolimts Cham z burakiem sie dobrali 😅

@BicycleGuru jak ci shimano szczaja to może niech cie  job center wyśle na jakies darmowe szkolenie . nauczysz się wreszcie i przestaniesz narzekac i partolić robote

 

Bedziesz miał na google  .

 

 

Edytowane przez Tomek595
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tu się od pewnego czasu akceptuje zaczepne buractwo? 

Kim jesteś śmieciu?

Kolejny raz przyałeś się do mnie. 

Ktoś tego przygłupa pogoni? 

Sprawdźcie admini/modzi jaką wartość dodaną tu oferuje. 

Kiedyś odpady i śmieci szybko selekcjonowano,  bez szansy powrotu. 

Może warto przywrócić stare dobre zasady? 

Edytowane przez tobo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...