Skocz do zawartości

[pedały] Keywin CRM carbon problem z regulacją siły wypinania


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Wczoraj dotarły do mnie nowe pedały Keywin, poprzednie miałem już bardzo zajechane. Nowe posiadają trochę inną konstrukcję - inna oś, inna zaślepki z regulacją luzu. Problem zauważyłem taki, że mimo praktycznie lużnej śruby regulującej siłę wypięcia bloków, nie ma to przełożenia na samo wypinanie - musze tak mocno wypiąć but, że aż pedał przesuwa się wzgledem osi i wystrzeliwuje zaślepkę (0% luzu). Siła tak jest taka duża, że aż uszkodziłem nogą koszyk na bidon.

Producent na razie nie odpisał mi na maila, może ktoś ma/miał ten nowy wypust i wie co z tym zrobić. Jestem bardzo rozczarowany, jakość i obsługa względem starej wersji spadła baaardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo fajny system. Zapewnia bardzo duże podparcie dla stopy, poza tym maja wymienne osie i można dobrać jej długość pod własne preferencje.

Niemniej jednak szkoda że zepsute i trzeba będzie reklamować, odsyłać i czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krypto.Szosowiec napisał:

Z czystej ciekawosci:

Po co kupować takie wynalazki, skoro są sprawdzone rozwiązania na rynku?

Bo to rozwiązanie, które istnieje od prawie 40 lat i wiele osób je docenia, w tym ja? Nie rozumiem co ma wnosić komentarz typu czemu wolisz ios skoro android jest sprawdzony bo więcej urządzeń go obsługuje. o_O

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jednak były bardzo dobre, kilka zalet których nie ma konkurencja:

największa powierzchnia podparcia blok-pedał
ustawienie luzu w pedałach a nie w blokach
niskie bloki, bardzo wolno się zużywające
bardzo prosta konstrukcja
wymnienna oś - różne długości

To, że w Polsce nie ma dystrybutora nie znaczy, że to nie są dobre i w miarę popularne pedały.

1 godzinę temu, TheJW napisał:

Pewnie są 13g lżejsze niż Look czy Shimano. No i mają w nazwie "Carbon". Poza tym w życiu nie może być za łatwo. :P

Nie, nazwa Carbon jest użyta tylko dlatego, że tak się nazywa ten produkt. Mają kilka wersji więc napisałem dokładnie o jaki produkt chodzi, w czym problem?

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...