Skocz do zawartości

[Rower] GT Sensor Full.l czy warto używanego za 3300 zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Pojawiła się opcja zakupu GT Sensor FULL za 3300zł.

link do aukcji https://www.olx.pl/d/oferta/gt-sensor-full-l-dokumenty-i-pudlo-CID767-IDZUNx6.html

chciałbym sie zapytac czy warto taki rower brać czy lepiej poszukac cos innego lub co wy byscie mi zaproponowali.

Mój wzrost 180 około

doświadzenie z fullem żadnie początkujacy rowerzysta

Dziękuje za wszyskie porady i pozdrawiam.image;s=1000x700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmęczony życiem. Sugerują to niezliczone odpryski lakieru.

Po samych zdjęciach ciężko coś wywnioskować. Może być to dobry zakup, a może mieć luz w każdym możliwym miejscu.

Na wejście i tak Cię czeka serwis amortyzatora, dampera i może łożysk ramy. To też jest spory koszt, a lepiej zrobić i mieć spokój.

To co zawsze mi się wydaje nieco podejrzane, to te karbonowe komponenty. Kierownicy nie widać, ale sztyca mi zalatuje Aliexpress. Oczywiścię mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, szybkafuria napisał:

Hej, dlaczego tak myślisz? Mógłbyś bardziej się rozpisać i wyjaśnić, dlaczego uważasz, że ten rower nie jest wart zakupu?

Tak, abym ja zrozumiał i lepiej wypatrywał ogłoszenia

 

Chodzi o to, że autor ogłoszenia piszę, z jednej strony że sprzęt złożony dla niego, a z drugiej nie podaje dokładnych elementów wyposażenia, do tego popełnia błąd w nazwie widelca. Nie bardzo też wiem po co w rowerze do takich zastosowań kupować karbonową kierownicę i sztycę.

Czy warty czy niewarty to ze zdjęć ja się nie podejmuje oceny. Jak kolega wyżej pisał na dzień dobry trzeba oddać do serwisu co w zależności od miasta będzie kosztowało pewnie dodatkowy tysiąc lub więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Cytat

do tego popełnia błąd w nazwie widelca.

Gdzie on tam błędów nie popełnia? :D

Cytat

Nie bardzo też wiem po co w rowerze do takich zastosowań kupować karbonową kierownicę i sztycę.

Co do sztycy, racja. Ale kierownice karbonowe są nawet dedykowane do DH.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako początkujący nie powinieneś kupować używki, bo nawet nie jesteś w stanie przed zakupem ocenić jej stanu. 

Po zakupie używanego roweru należy wykonać generalny serwis i wymienić wszystkie zużyte elementy, co w sumie może kosztować 1000-2000 zł. 

 

Na początek weź coś takiego:

https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-rockrider-expl-540-29/_/R-p-329414?srsltid=AfmBOoq4FNA1gVLFmgSDa7uXqvFx415XE7-otnUGjiAwHcXIyXvNbnLQ

Osprzęt jest dość podstawowy, ale za to dostajesz sprzęt nowy, na gwarancji i ze wsparciem serwisowym. Niestety nie wiem, jak dobre są te hamulce Tekro.

Edytowane przez Galvatron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema szukam cos z fullem bo mam arkusa beryl 290 i czujem ze mi nie wystarcza ze moje umiejetnosci sa większe nic możliwosci roweru

11 godzin temu, sznib napisał:

Gdzie on tam błędów nie popełnia? :D

Co do sztycy, racja. Ale kierownice karbonowe są nawet dedykowane do DH.

 

12 godzin temu, NerfMe napisał:

Chodzi o to, że autor ogłoszenia piszę, z jednej strony że sprzęt złożony dla niego, a z drugiej nie podaje dokładnych elementów wyposażenia, do tego popełnia błąd w nazwie widelca. Nie bardzo też wiem po co w rowerze do takich zastosowań kupować karbonową kierownicę i sztycę.

Czy warty czy niewarty to ze zdjęć ja się nie podejmuje oceny. Jak kolega wyżej pisał na dzień dobry trzeba oddać do serwisu co w zależności od miasta będzie kosztowało pewnie dodatkowy tysiąc lub więcej. 

 

14 godzin temu, Krypto.Szosowiec napisał:

Trochę zmęczony życiem. Sugerują to niezliczone odpryski lakieru.

Po samych zdjęciach ciężko coś wywnioskować. Może być to dobry zakup, a może mieć luz w każdym możliwym miejscu.

Na wejście i tak Cię czeka serwis amortyzatora, dampera i może łożysk ramy. To też jest spory koszt, a lepiej zrobić i mieć spokój.

To co zawsze mi się wydaje nieco podejrzane, to te karbonowe komponenty. Kierownicy nie widać, ale sztyca mi zalatuje Aliexpress. Oczywiścię mogę się mylić.

siema szukam cos z fullem bo mam arkusa beryl 290 i czujem ze mi nie wystarcza ze moje umiejetnosci sa większe nic możliwosci roweru

jestem bardziej zainteresowany fullem może ten bedzie git?

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-mtb-r-raymon-fullray-120-3-0-m550-pd36326/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...