Skocz do zawartości

[do 11000zł] rekreacyjny do jazdy po lasach, polach


Rekomendowane odpowiedzi

Jasiek (?) czy na pewno chcesz damski rower ? Czy na pewno do wycieczek na takich dystansach w nie górskim terenie potrzebujesz  elektrycznego wspomagania ? Za połowę wymienionej kwoty kupisz ( zwykły ) dobry rower crossowy . Są też bardzo modne gravele . Ale twój wybór . Żeby ci pomóc musisz dać linka albo choć nazwę tego Kellysa . W Romecie jest silnik Bafanga , a to jednak 2ga liga i opinie są średnie albo niejednoznaczne . Kellys z tego co wiem montuje albo Shimano albo Panasonica .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jasiek33 napisał:

Hej, jaka jest Wasza opinia o rowerze elektrycznym Romet ROMET E-GAZELA 3.0 725WH 2024 versus słowacki Kellys w podobnej cenie i zbliżonych parametrach, wzrost 160 cm, waga 62 kg, rekreacja do 50-70 km dziennie

Kellys E-Cristy 30, 725 Wh, potrzebuję damkę, jestem kobietą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część nieelektryczna obu rowerów jest dość podobna , trudno wskazać który lepszy . Część elektryczna zdecydowanie na korzyść kellysa .  Markowy silnik z dużym momentem ( czyli mocny ) i duży akumulator .

O bafangu już napisałem , wiem tyle co z netu i nie jest to zachęcające . Panasonica też nie znam z autopsji ale widziałem filmiki na których wypadał dobrze w stosunku do silników które znam .  Czyli przy podobnej cenie dla mnie zdecydowanie Kellys . I tu mam kilka uwag . 1.Ten rower katalogowo jest z systemem  Panasonica . To jest mocny , nawet za mocny do opisanych zastosowań silnik . Tylko nikt  nie każe Ci jeździć na max wspomaganiu, nie powinnaś  . To jest silnik montowany w rowerach górskich i w niegórach niech to będzie taki zapas . 2. Jeśli aku będziesz ładować poza rowerem to zapytaj czy łatwo go wyjąc . Kiedyś w niektórych rowerach nie było to proste . Jeśli będziesz mogła ładować w rowerze ,np w garażu to problem nie istnieje . 3. Ładowarka jest 2A czyli mała. Ładowanie od 0 do max będzie trwało 6-7 godź . Chyba . Z drugiej strony mocniejsze ładowarki niszczą aku . 4.Najważniejsze - kilka razy czytałem że Kellys oferuje część rowerów z silnikami Shimano zamiast Panasonica . I to ze słabymi silnikami , takimi teoretycznie do rowerów miejskich . Owszem shimano też ma mocne ,,górskie " silniki i do tych nie miał bym zastrzeżeń ale jeśli to będzie jakieś Shimano 5000 to nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...