Skocz do zawartości

[do 6000] mtb/hardtrail/xc


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym sceptycznie oglądał tą 3 z OLX. Raz, że gość nie może się na starcie określić ze stanem roweru, to jeszcze dostaniesz koła jako niespodziankę. Będą może lepsze, a może gorsze. :) 

Cytat

Przebieg 200km
Idealny stan techniczny
Widoczne lekkie zarysowania
Rozmiar L (182-193cm)

To stan techniczny idealny? Czy jednak widoczne jakieś zarysowania? Bo to na zdjęciu amortyzatora wygląda jak całkiem solidna wgniotka. 

Moim zdaniem atrakcyjność ceny nie bierze się z nikąd, a myślenie o tym ogłoszeniu w kategorii "nie wie co sprzedaje?" jest naiwnością. 

 

PS. Nie to żebym negował możliwość tej okazji, bo może się zdarzyć ;), ale bardziej chodzi o możliwość, że okazją jednak nią nie jest.

Edytowane przez Brombosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Teraz już to nie ma znaczenia. Kupiłem na stronę oficjalnej nowego. 

Ten z ogłoszenia widzę ma dużo rowerów rosa na stanie. To jakiś serwis na Podhalu. Z opini gogle wygląda że jest okej i dużo ludzi tam zadowolonych jest. Wiem że niższa cena nie bierze się z nikąd z drugiej strony ciężko jest chyba używkę sprzedać w cenie bliskiej nowości. Mam Treka dual i nikt go nie chce kupić, a włożyłem blotniczka, bagażnik, stopke, cena niższa niż nowy a tu nikt nie chce

Edytowane przez Kocurtychy
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kocurtychy napisał:

I ciul wielki kupiłem tego rosa ground Control 3. Możecie zadzwonić do rosa i odebrać prowizje, ja idę zapisać się do kardiologa bo mnie serce boli 😁

Poważnie mam.nadzieje że się nie zawiodę.

Pozdro odezwę się jak będą problemy

Za te piniądze to jest więcej niż rewelacyjna oferta. Same koła są wywalone w kosmos a nie ścierwo montowane w 90% w tego typu rowerach. W opony tylko z czasem musisz zainwestować. 

 

2 godziny temu, Brombosz napisał:

To stan techniczny idealny? Czy jednak widoczne jakieś zarysowania? Bo to na zdjęciu amortyzatora wygląda jak całkiem solidna wgniotka. 

Moim zdaniem atrakcyjność ceny nie bierze się z nikąd, a myślenie o tym ogłoszeniu w kategorii "nie wie co sprzedaje?" jest naiwnością. 

Przecież nie wystawią w sumie nowego jednak roweru za 4-5 tys tej klasy bo to by wołało o pomstę do nieba biorąc pod uwagę inne oferty. To ile by musieli wołać za jednak trochę utyranego i kilkuletniego? Tu się rozchodzi o bardzo atrakcyjną cenę zakupu jako nowy z oferty wysyłkowej i na tym się potem wiozą. Sam kiedyś kupiłem praktycznie nowego fulla z oferty pracowniczej to gość jeszcze na nim zarobił z tysiaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...