Skocz do zawartości

[E-bike] Tani, drogi czy bardzo drogi?


FlatronS

Rekomendowane odpowiedzi

teraz wiem że Bicycle Guru nie naprawia rowerów made in china

a tylko wymienia łańcuchy i pompuje koła i inne poważne działania dla dzieciaków

z wyjatkiem tubeless ready bo tego nie umie i musi zadać pytanie na forum

trully impressive 🤣

 

  • +1 pomógł 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę kolejny raz: jesteś przygłupem. Przejrzałem inne twoje "treści " więc  twoje spostrzeżenia są dokładnie w praktycznie każdym przypadku identycznie górnolotne. 

W dniu 29.08.2024 o 13:20, leon7877 napisał:

No tak, czyli wymieniłeś łańcuch i zębatkę i napompowałeś koła. Każdy serwis to przecież potrafi . No, jeszcze nowa linka hamulca. Raczej rutynowe zadania 

Człowieku "sprawny umysłowo inaczej": przeczytaj do czego się odniosłem.  Użyj mózgu. Wyciągnij wnioski.  Jeśli cię to przerasta  - daj znać.  Pomogę Ci to intelektualnie udźwignąć. 

Kiedyś na tym forum przygłupy szukające atencji wylatywały po pierwszym głębokim uzewnętrznieniu się. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój. To ty chwalisz się pozytywnymi komentarzami żeby pokazać jaki to z ciebie dobry serwisant. Może i dobry, nie wiem. Wiem że trudno o bardziej jaskrawy przykład kogoś kto szuka atencji.

No i ja tylko streściłem to, co było w tym komentarzu. Ktoś był zadowolony, że sprawnie i szybko wymieniłeś mu łańcuch, linkę hamulca i zębatkę. Bardzo dobrze, chociaż to nie był żaden trudny przypadek, każdy serwis to przecież rutynowo robi.

Do czego się odnosiłeś - do tego, że trudnych przypadków się nie podejmujesz. Ok, nie musisz. Ja nawet raz byłem u takiego serwisanta, który mi powiedział że on nie odpowietrza hamulców ani nie wymieni napędu bo to nieopłacalne. Więc różni są ludzie. A miał pozytywy bo komuś szybko napompował koła na poczekaniu.

Edytowane przez leon7877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2024 o 14:32, Tyfon79 napisał:

 

 

@marcusling twoje oczekiwania rozmijają się z tym czego chce większościowy klient. Masz znikome zainteresowanie lekkimi fullami czy to trail czy enduro. Powód główny to moc a nie fakt nastukania km i zabawy tu będę jechał bez prądu a tu z prądem. Tak się zbyt mało ludzi chce zabawiać. Z kolei pranie mózgów, że najwygodniej fullem bo HT to zło też zrobiło robotę. 

Znalazłem dziada ale nie do kupienia w Polsce. Może być lekki - może.

https://emtb-test.com/en/review/rose-bonero-plus-3-2024/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tobo napisał:

Napiszę kolejny raz: jesteś przygłupem. Przejrzałem inne twoje "treści " więc  twoje spostrzeżenia są dokładnie w praktycznie każdym przypadku identycznie górnolotne. 

Człowieku "sprawny umysłowo inaczej": przeczytaj do czego się odniosłem.  Użyj mózgu. Wyciągnij wnioski.  Jeśli cię to przerasta  - daj znać.  Pomogę Ci to intelektualnie udźwignąć. 

Kiedyś na tym forum przygłupy szukające atencji wylatywały po pierwszym głębokim uzewnętrznieniu się. 

 

Odpuść. Jest na tym Forum kilku użytkowników, z którymi lepiej nie dyskutować bo to nie ma sensu.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posprząta tych dwóch przygłupów? 

Zachowanie uprzejmości językowej już od dawna jest nie ma miejscu. 

Dawno temu tacy debile wyfruwali po pierwszym durnym wpisie. To była żadna strata. 

Panowie moderatorzy,  przecież czytacie regularnie zawartość i na 99% widzicie jaki chłam się pojawia. 

Czy poziom forum oznacza jakikolwiek poziom,  bo popularność forów zjechała na doły syatystyk odwiedzanych stron z poradami? 

 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest w ogóle za słownictwo? "Posprzątać" kogoś, wyzywanie ludzi od "przygłupów", "sprawnych inaczej". Chyba ktoś tu naprawdę się pogubił. Trochę kultury, człowieku. Można mieć rozbieżne zdania ale to nie uprawnia cię do wyrażania się w ten sposób tylko dlatego, że się z kimś nie zgadzasz.

Sam przecież pisałeś, że nie dotykasz elektryków, które mają silnik w piaście bo musisz odłączać przewód zasilający i nie wiadomo co się stanie.

Ciebie nikt nie nazwał ani razu "przygłupem", a ty ciągle w ten sposób się odnosisz do innych. Zastanów się, czy to ty sam aby nie zaniżasz najbardziej poziomu forum, bo różnie się tu ludzie wypowiadają, ale w taki sposób to chyba tylko ty.

Edytowane przez leon7877
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, leon7877 napisał:

Co to jest w ogóle za słownictwo? "Posprzątać" kogoś, wyzywanie ludzi od "przygłupów", "sprawnych inaczej". Chyba ktoś tu naprawdę się pogubił. Trochę kultury, człowieku. Można mieć rozbieżne zdania ale to nie uprawnia cię do wyrażania się w ten sposób tylko dlatego, że się z kimś nie zgadzasz.

Sam przecież pisałeś, że nie dotykasz elektryków, które mają silnik w piaście bo musisz odłączać przewód zasilający i nie wiadomo co się stanie.

Ciebie nikt nie nazwał ani razu "przygłupem", a ty ciągle w ten sposób się odnosisz do innych. Zastanów się, czy to ty sam aby nie zaniżasz najbardziej poziomu forum, bo różnie się tu ludzie wypowiadają, ale w taki sposób to chyba tylko ty.

Ty napiszesz kiedyś jakiś sensowny Post na tym Forum?

Zwracałem już na to uwagę. Zero merytorycznych treści, ale pierwszy do kręcenia takich tematów.

Co Ty w ogóle tutaj robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...