Skocz do zawartości

[bucklos] opinie o marce


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając aliexpress widzę często części rowerowe pod marką bucklos w całkiem przyzwoitych cenach i chciałbym się zapytać osób mających jakąś styczność z tym sprzętem czy według was jakość części jest dobra proporcjonalnie do ceny jaką się za nie płaci? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie takie pieprzenie, nie miałem w ręku, na oczy nie widziałem, ale szmelc. Jprdl....i jak to forum i te wszystkie porady ma być wiarygodne  i mieć jakąkolwiek wartość.

Wracając jednak do Bucklosa i meritum , to przejechałem na hybrydach platforma pin/SPD jakieś 2,5 koła ( mam je od niedawna) i nie ma się do czego przyczepić. Ostatnio je rozbierałem, bo myślalem, że są powodem trzeszczenia. Wykonane są z dobrych materiałów, dobrze uszczelnione, dobrze nasmarowane, nic się nie odkręca, łatwo serwisowalne. Piny dobrze trzymają, buta, nie są z plasteliny nie tępią się( ta sama stal co w Dartmoorach). Dobrze zapakowane, z blokami i potrzebnym zestawem imbusów. Klamry zatrzaskowe pracują zdecydowanie lepiej jak w podstawowych PD-M520 Shimano. Ogólnie jest to jeden producent produkujący dla wielu marek takich np jak Newboler, Racework, Rockbross, dlatego czy tak będzie ZTTO , czy Bucklos nie ma znaczenia, bo ogólnie będzie to to samo. :)

Edytowane przez kaido2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie marki własne na aliexpress mają przyzwoity sprzęt. Gorzej jakieś Shimano z ali za połowe ceny, tam faktycznie może być podróbka i szmelc. Marki z tytułu nie znam, ale używam Racework, Cyclami i jeszcze parę innych firm z Chin. Jestem zadowolony ze sprzętu Chińskich marek. Korba ma przejechane 5k km i wszystko jest ok. Tak samo zębatki, dętki, gripy i inny szpej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...