Skocz do zawartości

[1500-2500] Croos/mtb do 2.5 k


Rekomendowane odpowiedzi

witam szukam propozycji na rower dla 185 cm wzrostu 90-100 (kwestia miesiąca ^^)

rower przeznaczony na trasy miasto las 

ostatnio pierwsza jazde po 6 latach zrobilem 40 km na rowerze l kola 29 nie pamietam nawet jak sie nazywał bo 

pożyczony rower wart 10 k wszystko było super prawie sam rowerek lekki lecz praktycznie na tym rowerze leżałem i to był największy ból od dupy po plecy ^^ rozumiem że potrzebowałbym wyższego mostka ale to pewnie do zmiany możliwość jest.

przeczytałem połowę forum nic nie znalazłem z tego roku wiec pisze nowy post.

teraz konkrety

stosunek cena jakość oraz wygoda jazdy 

czekam na propozycje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bergamont i Scott bardzo podobny poziom i wypadają najlepiej z tej czwórki, Scott na sprawdzonej Deorce 2x10 Bergamont Cues 2x11 - Cues niby ma być trwalszy ale jest za krótko na rynku żeby to zweryfikować a co do kultury pracy tego napędu zdania są podzielone delikatnie mówiąc podzielone. Później uplasowałbym Rock Machine a na końcu Whistlera.

Edytowane przez keltu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście bez przymiarki nie da się dobrać odpowiednio rozmiaru, ale @keltu mam z tymi rowerami styczność na co dzień i tabelka to jedno a rzeczywistość to drugie. Choć sam jestem zwolennikiem dobierania mniejszych rozmiarów to w tym przypadku raczej XL. Chyba, że @Adrian1995 masz bardzo krótkie nogi jak na swój wzrost?

Prawie zawsze jak sprawdzam na tym kalkulatorze i klient wypada na granicy to wygodniejszy okazuje się większy, aczkolwiek czasami jest problem z przekrokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam długie ale sprawdzałem an nowo miare i mam 182 niby xd  nw jak to jest  w kazdy badz razie zamawiam bermanot l bo jest ostatni a do wczoraj jeszcze byla promka 10% lecz sie nie wyrobilem na nia dzieki za info dam znac jak bedzie sie sprawdzac najwyzej wystawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...