Skocz do zawartości

[do 4000] Unwiersalny miasto lasy


Rekomendowane odpowiedzi

Jak sporo osób na 4um szukałem roweru który pozwoli mi połączyć jadę po mieście 70% z tą w terenie po szutrach i lasach 30%
W głowie miałem różne wizje co bym potrzebował.
Oczywiście temat rozbija się o budżet i to co ten rower mieć powinien.

Miesiącami oglądałeme różne rowery we wszystkich kategoriach a na koniec rozważałem giant roam 0 za 5000 potem jakaś sensa mtb na fullu za 6500 czy kellys gibon za 8500 a nawet elektryk ktm za 14000 czy reymon za 16000 🙈

Skończyłem z orbea onna 10 za 3899 z gazowym amorkiem rock rider judy silver na osprzęcie deore 1x11 i po 5ch dniach jazdy (~70km) po mieście, parkach wrocławskich i okolicznych lasach uważam że więcej do szczęścia mi nie trzeba.
Można się przyczepić że amorek to bieda, ale szczerze mówiąc po co więcej? Można go zablokować a wtedy super się jedzie po prostej ścieżce przy lotnisku. A jak trzeba - odblokowany - z tyłu za zoo optymalnie wybiera nierówności i nieźle sobie radzi po korzeniach w lesie.
Jedyny mankament jaki widzę to za mało przełożeń bo czasem na prostej chciałoby się szybciej pojechać. I to tyle.

I tym optymistycznym akcentem chciałbym podziękować za wszystkie komentarze i posty jakie tu przeczytałem bo dały mi jakiś pogląd w którym kierunku iść. A elektryk na fullu będzie w przyszłym roku :)

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że choć części niezdecydowanych pomogłem z podjęciem decyzji.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...