Skocz do zawartości

[5000-6000zł] rowery rekreacyjne dla pary


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Prosiłabym o pomoc w wyborze rowerów dla pary - do jazdy rekreacyjnej ścieżki rowerowe + czasami las tak do 5000-6000zł za jeden. Ewentualnie 7000zł jeśli warto będzie dołożyć. 

Drobna kobieta 155cm 

Mąż 185cm

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę drogie ale przyzwoite karbonowe widelce, bardzo lekkie, dostępność części i dobry serwis oraz niezbędne wyposażenie do jazdy rekreacyjnej:

Dla niej: https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-hybrydowe/rowery-fitness/fx/fx-3-disc-equipped-stagger/p/35108/?colorCode=blue_bluedark

Dla Ciebie: https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-hybrydowe/rowery-fitness/fx/fx-3-equipped/p/40504/?colorCode=grey

PS. Oglądałem rower z pierwszego linku na żywo - ma przednie koło na sztywną oś, w specyfikacji jest nadal QR 5 mm. To zmiana na plus - wyjmujecie przednie koła, wkładacie rowery i koła do samochodu, po przyjeździe montujecie koła i nie trzeba regulować hamulców :)

Edytowane przez Jendrass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam jeszcze dopisać, że mam 155cm ok. 50kg, więc pewnie w grę wchodzi jedynie rama S. 

Zastanawiam się nad Liv Rove 1 2022, jeszcze nad Trek FX 3 Equipped Midstep, Canyon Pathlite Midstep, ale wg zaleceń ze strony powinnam wziąć XS, a takie są niedostępne.

Nie dopisałam, ale zależałoby mi, aby była możliwość w przyszłości zamontować fotelik dla dziecka.

Już szczerze mówiąc głowa mi paruje od samodzielnego szukania roweru, więc dziękuję bardzo za polecenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, burz napisał:

Rower "dla niej" z linku jest dostępny z największą ramą L, tymczasem kobieta jest drobna, 155 cm i potrzebuje ramy S. Chyba, że to jedynie link poglądowy ;)

Tak, to tylko link poglądowy. O właściwy rozmiar trzeba się dopytywać u przedstawicieli Treka.

@pgshp Większość fotelików zamontujesz w zdecydowanej większości "normalnych" rowerów :) 

Kłopoty moga sprawiać karbonowe ramy, lub mocno cieniowane alu. Trzeba sprawdzać w tym modelu, który Ci podpasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...