Skocz do zawartości

[rower] Kross Esker 6.0 28 l 2022 + dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

Specyfikacja - https://sprint-rowery.pl/rower-gravel-kross-esker-6-0-2022#additional

Ogólny stan roweru określam na dobry z wyjątkiem kilku bardziej widocznych zadrapań, stan napędu bardzo dobry choć teraz po roku stania potrzebuje pewnie nasmarowania.

Rower sprzedaję z wielką przykrością ze względów zdrowotnych. Drętwienie rąk, ucisk na nerw, impulsy elektryczne w łokciu. Bike fitting nie pomógł. Lekarz zaleca mniej sportowy rower.

Polecam zakup całego zestawu, w większości są to części wysokiej jakości, które bardzo dobrze komponują się z rowerem - waga, rozłożenie, wygląd. Niektóre z dodatków albo nigdy nie były używane albo tylko sporadycznie.


Rower używany tylko w sezonie letnim. Łączny przebieg to na oko około 1000km.

Zakupiony 11.08.2022 pod koniec sezonu. Sporadycznie używany.

Pierwszy serwis na początku sezonu 2023. Gwarancja uznana i przedłużona gdyż nie było sensu serwisować wcześniej z tak krótkim przebiegiem.

W tym sezonie rower nie był w ogóle używany. Dziś pierwszy raz odważyłem się przejechać na nim co tylko uświadomiło mnie w tym, że ten rower dla mnie się nie nadaje.

Z przodu ramy są otarcia, które szczerze mówiąc nie wiem skąd się wzięły. 

Dolna część ramy - stojąc przy słupie zacząłem się ześlizgiwać i otarłem o słup. Rower nigdy nie miał wypadku.

GRATISY:

Uchwyt na bidon karbonowy

2 czujniki Magene, kadencja i prędkość

Uchwyt na telefon Spigen Gearlock, trzeba będzie dokupić taśmę M3 by przykleić mocowanie do telefonu.

Tylna lampka

Zwykłe pedały

DODATKI:

Siodełko: Selle Italia Novus Evo Boost Gravel TM Superflow 145 , zakupione pod w poprzednim sezonie, mało używane. + oryginalne siodło

Przednia lampka GIANT Recon HL 1100, bardzo mocna, duża wytrzymałość.

Dwustronne pedały shimano SPD

Zabezpieczenie: Seatylock, najlepsze, najlżejsze i najbardziej kompaktowe składane zabezpiecznie dla rowerów, gryubość 5mm CZARNE - https://www.amazon.pl/gp/product/B0C7QS7K62/ref=ppx_yo_dt_b_search_asin_title?ie=UTF8&th=1

Torba podsiodłowa Bontrager wraz z wszystkimi najbardziej potrzebnymi narzędziami na wyprawę:

Dętka, Multitool Topeak, 2 zbiorniki CO2, pompka CO2, przejściówka na wentyl samochodowy, ciśnieniomierz SKS, łatki, narzędzia do zdejmowania dętki.

CAŁOŚĆ: 5700 zł

Sam rower z gratisami 4500 zł

GDYNIA TRÓJMIASTO

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

0.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Edytowane przez Fafor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...