Skocz do zawartości

[Rower 500 - 1200 zł] turystyczny na wąskiej oponie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Szukam roweru w budżecie 500 - 1200 zł 

musi być to rower na cieńkich oponach koniecznie ze stalową ramą - coś w stylu romet wagant za dobrych lat

żadne cross mtb czy inne badziewie z grubymi kołami mnie nie interesuje 

celuje raczej w używane bo w salonach rowerowych ceny są zaporowe pozatym lepiej kupić w niemczech rower bo 30-40% taniej można znaleźć 

używanie planuje około 20-30 km dziennie 

czy ogóle coś można w tej kasie kupić ? czy raczej powinienem sobie dać spokój z rowerem i nie zaprzątać sobię głowy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie da się, choć szału raczej nie będzie. Zerkałbym mniej więcej w taką stronę:

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-trekkingowy-vsf-fahrrad-manufaktur-t-600-okazja-CID767-ID10ss2N.html

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-vermont-londyn-miejski-28-rama-52-cm-3-nexus-CID767-ID10USzn.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=4

oczywiście mając świadomość, że kupno używanego roweru niesie ze sobą ryzyko dodatkowych kosztów i że w takim przypadku najlepiej odbierać osobiście, w towarzystwie kogoś, kto ma pojęcie.

Jeśli nie jesteś bardzo ciężki, to rozważyłbym jeszcze rowery aluminiowe -- stalowa rama bardzo mocno ogranicza wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RabbitHood napisał:

Heniek, ty już tam sobie chodź a nie na rower się pchasz. Po co ci te nerwy?

niestety żona mnie męczy żebyśmy razem sobię jeździli na rowerach, mam problem bo coś będę musiał kupić ale chce wygodny i w miarę lekko chodzący rower na wąskich oponach by nie katować się kolejnym góralem których nienawidzę jak muszę na nich jeździć po asfalcie,

Niestety ja większość km w roku robię na motocyklach turystycznie i tutaj wynika brak zainteresowania rowerem, myślałęm o elektryku ale od razu usłyszałem od niej że nie ma takiej możliwości  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...