Skocz do zawartości

[rower] Giant TCR Advanced Disc 2, model 2022 + dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Sprzedaję swojego Gianta TCR Advanced Disc 2 z modelu rocznikowo 2022 w stanie wizualnym i technicznym bardzo dobrym – doskonałym na osprzęcie Shimano 105 mechanicznym 11-rzędowym.

Rower służył mi niecałe 2 lata do budowania bazy i siły biegowej, przesiadłem się na Bianchi, więc przedmiotem sprzedaży jest:

- rower szosowy Gianta TCR Advanced Disc 2 w kolorze czarnym (połysk):

- kupiłem do niego lepsze koła Fulcrum Racing DB 4 aluminiowe o wadze 1710g zestaw, stożek 34mm;

- na kołach są tarcze od Shimano Ultegra (ładniejsze wizualnie),

- opony Pirelli P Zero Race (jeszcze w bardzo dobrym stanie, nie mają więcej niż 1000km),

- pomiar mocy na lewej korbie polskiej marki InPeak,

- pedały SPD-SL,

- mostek jest założony gianta 11cm, ale posiadam jeszcze mostek 9cm, gdyby ktoś chciał zamienić na krótszy,

- oryginalna ilość podkładek, sterówka nie była ucinana,

- preferuję sprzedaż BEZ siodełka, ponieważ zostawię je sobie pod Bianchi: siodełko to Selle Italia Endurance – dosyć wygodne, najlepsze jakie udało mi się dla mnie przypasować.

Rower jest na gwarancji. Kupiony w sklepie w Kolbuszowej Cyclo-Centrum.pl. Z dowodem zakupu. Mogę przedstawić historię cyklicznych serwisów: mleko w oponach, regulacje przerzutek, wymianę płynu hydraulicznego oraz klocków hamulcowych. 

Z rowerem NIC więcej się nie działo, jest w stanie technicznym wzorcowym. Nie wymaga teraz wymiany żadnej części czy serwisu np. korby czy tylnej kasety – jeszcze zrobią tysiące kilometrów. Kaseta raz była wymieniana – starą włożyłem na trenażer a nową do roweru.

Rower ma jeden wizualny mankament: 1x spadł mi łańcuch i delikatnie lakier na ramie przy korbie został porysowany. Jest to w miejscu niewidocznym dla oka. Od tego czasu jest tam naklejona przezroczysta folia zabezpieczająca.

Zapraszam do kontaktu. Rower jest do obejrzenia k. Brzozowa, 36-200, podkarpackie.

Rower zostanie wysłany kurierem (jeśli nie odebrany osobiście) w kartonie na rowery, zabezpieczone zostaną wszystkie elementy, bo też wiem, jakie to jest ważne dla kupującego

Cena 9600zł

Link do zdjęć.   

Edytowane przez adrian_9908
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...