Skocz do zawartości

[pistolet do kompresora Presta] ewentualnie dobra pompka z manometrem


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was wie, gdzie kupię pistolet do kompresora  z manometrem i końcówką presta?
Szukałem, w necie, ale mam wrażenie, że nie ma czegoś takiego :(

Ewentualnie jaką pompkę amatorsko używaną polecacie? Mam wentyle samochodowe i Presta więc fajnie jakby były końcówki wymienne. 
W necie sporo pompek od 20 do 500zł. A tak przyjmując cena/jakosć to co by się sprawdziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym mankamentem pompek tego typu, wyskalowanych do 10 czy 11 barów jest fakt, że jak chcesz trochę precyzyjniej pompować koła to tu nie da rady. Ja mam tego typu pompkę, wyskalowaną chyba do 11 barów, aptekarzem nie jestem i służy mi dzielnie. Czasami trochę mi brakuje tej możliwości prezyzyjnego popmpowania jak chcę się pobawić niskim ciśnieniem w mtb, tam przydałaby się jakaś pompka z manometrem wyskalowanym np. do 4 barów ale w fitnessie i grawelu nie mam problemów z tą popmpką bo przód pompuję do 3 barów, tył do 3,5 i jest o.k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Greg1 napisał:

Głównym mankamentem pompek tego typu, wyskalowanych do 10 czy 11 barów jest fakt, że jak chcesz trochę precyzyjniej pompować koła to tu nie da rady. Ja mam tego typu pompkę, wyskalowaną chyba do 11 barów, aptekarzem nie jestem i służy mi dzielnie. Czasami trochę mi brakuje tej możliwości prezyzyjnego popmpowania jak chcę się pobawić niskim ciśnieniem w mtb, tam przydałaby się jakaś pompka z manometrem wyskalowanym np. do 4 barów ale w fitnessie i grawelu nie mam problemów z tą popmpką bo przód pompuję do 3 barów, tył do 3,5 i jest o.k.

A 4 te napompujesz?

Pytam bo różne opinie czytałem, że tylko niskie ciśnienia daje rade a powyżej 2,5 już ciężko idzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o którą pytasz, o tąką wyskalowaną tylko do 4 barów czy tą z linka wyskalowaną do 10 barów? Jeśli o tą wyskalowaną do 10 barów to oczywiście, że napompujesz 4 bary - jak zmieniam opony to żeby się dobrze ułożyła, żeby się "wstrzeliła" jak to się popularnie określa, pompuję do maxa opony czyli nawet do 5 barów. Jeśli pytasz o taką wyskalowaną do 4 barów to nie wiem, bo takiej nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...