Skocz do zawartości

[rękawiczki] Jakie rękawiczki MTB z palcami ale cienkie, bez żadnych żelowych wkładek itp


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

szukam cienkich rękawiczek MTB, mam fajne grube gripy po to, żeby bez rękawiczek jeździć, ale jak zaczyna się bardziej wymagający korzeniasty kamienisty teren typu Otik w Szczyrku, to jednak spocone ręce potrzebują dodatkowej warstwy zwiększającej przyczepność. Kurcze, rękawiczek szukam z jak najcieńszą warstwą od strony dłoni.
W sklepach okolicznych nic ciekawego nie znalazłem. Wszystko bez palców.
Oglądam rocday flow i trail ale nie potrafię ocenić na zdjęciach jak z grubością, czy mają wkładki czy nie.
Ktoś coś poleci bez żadnych wkładek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, dzięki. Z polecanych przez was rękawiczek, ze zdjęć internetowych i opisów w sklepach najbardziej przypadły mi do gustu Leatt 1.0 GripR. Z tego co udało mi się poszukać to rozmiar L na Allegro jest nawet w okolicach stówy, a S-ka (to już nie dla mnie) na Bikeinn nawet poniżej 60pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 godzin temu, Wojcio napisał:

To są moje ulubione https://www.decathlon.pl/p/rekawiczki-rowerowe-mtb-rockrider-st-100/_/R-p-301147

Tanie, cienkie, piorę wiele razy, wolę niż foxy za 3x tyle. 

 

Też mam i uważam, że to fajny produkt. Moimi ulubionymi są te:
https://www.decathlon.pl/p/_/R-p-334279?mc=8670362 

Świetnie wykonane i dobre jakościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi decathlonowymi jest taki problem, że składają się z paneli (czyli mają jakieś szwy, linie klejenia inne przegrubienia) lub mają te silikonowe naklejki. Szukam totalnie gładkich, jednolitych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Maciorra napisał:

Ja mogę się obyć bez rękawiczek jak jest chłodniej, ale w upały muszę mieć rękawiczki.

Ja mam raczej odwrotnie - gumowe ergonomiczne uchwyty  mi wystarczają nawet gdy jest upał, ręce w czasie jazdy za bardzo się nie pocą. Rękawiczek potrzebuję jak jest chłodno, poniżej +10 już robi się nieprzyjemnie a poniżej +5 już muszą być rękawice obowiązkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...