Skocz do zawartości

[Trener] Szukam trenera - rekomendacje, opinie, komentarz


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Od jakiegos czasu wertuje internet w poszukiwaniu odpowiedniego trenera od treningu kolarskiego. Wiadomo jak jest na internetach mozna sie nadziac na scam lub jakiegos trenera w nawiasie nazywanego, dlatego postanowilem zalozyc ten temat aby zbadac i poznac lepiej ta tematyke na forum. Jestem poczatkujacym kolazem, ale z ambicjami i nastawieniem profesjonalisty wiec nie oczekuje topowego trenera za 500-1500zl miesiecznie tylko chcialbym miec odpowiednia do tego osobe i w miare w rozsadnej cenie w przedziale od 150 do 300zl miesiecznie. Jezeli ktos jest w stanie zarekomendowac i polecic takiego trenera ktory jest dobry w tym, to bylbym wdzieczny za to.

 

Edytowane przez PlanetX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę wątpię, czy kogoś znajdziesz, ale pytaj- w niektórych branżach kryzys wiec niektórzy schodza z cen. Za opiekę trenerską z doskoku zapłacisz więcej. Sprawdź sobie way2champ, fti cycling,gvt ale raczej szykuj się na większe wydatki. Możesz też kupić sobie jakiś gotowy plan z way2champ, zobaczyć jak wychodzi Tobie trening w oparciu o gotowe założenia. Wychodzi taniej, jak się wkręcisz to idziesz w indywidualną opiekę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ten gvt jest calkiem spoko. Gotowy plan nie przemawia do mnie bo nie wiem jak polaczyc to z silownia i kolarstwem do tego mam malo czasu generalnie wiec regenaracje moge zaniedbac. Wolalbym aby to bylo pod nadzorem jakiegos trenera zebym sie nie zajechal tak jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej, jeżeli nadal szukasz kogoś to zapraszam do bieganskisleddogs znajdziesz profil na instagramie. 
 

Mój podopieczny po roku pracy ze mna, przyjeżdza w top5 open w wyścigach szosowych i w tym sezonie regularnie zdobywa podia oraz poprawia swoje wyniki. Plany rozpisywane na bieżąco i kontrolowane a także stały kontakt ze mna. 

Natomiast ja sam obecnie doprowadziłem siebie i swoje psa z którym startuje w dyscyplinie bikejoring do Mistrzostwa Polski :) wiec raczej całkiem dobre rekomendacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...