Skocz do zawartości

[Shimano tektro draco] problem z hamulcami hydraulicznymi


ower1232

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bo mam problem z klockami albo z tarczą nie wiem sam otóż od jakiegoś czasu klocki straciły wartość hamowania ponieważ słabo hamują a jak są mokre od wody np. To ładnie hamują bez praktycznie pisku a tak to piszczą w ogóle co nie hamują i właśnie jak czyszczę tym cleanerem do tarcz i kloców to chwilę jest dobrze a potem jak rozbierałem co chwilę jest osad taki dziwny ze nie bród ani ten pył z olejem zmieszany tylko jakby były mokre a klocki są zakładane jak są suche np po dniu na słońcu albo jak widać że są suche i mi się wydaje że albo wina klocków albo tarcz bo zaciski nie przepuszczają oleju i dwa tłoczki chodzą a klocki podstawowe czyli te prostokątne a olej oryginalny mineralny więc proszę o pomoc bo ja już nie mam siły na to 

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...