Skocz do zawartości

[Przerzutka tył] Jaka do Polygona Trid?


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, zębatka działa, pasuje, jest wymieniona, łańcuch jakiś tam mi dobrali, wszystko ogarnięte za 150-200zł z robotą. W końcu jest jakiś atak na pedałach, w końcu da się robić stójkę bez pchania jak wół, żeby ruszyć. Te 18 zębów poprawiło BARDZO całą zabawę, ale nadal wolałbym więcej. Pojeżdżę jakiś czas i pomyślę czy to kwestia przyzwyczajenia się, czy faktycznie zmienić na 20 lub nawet 22 jeśli takie są. Gość z serwisu będzie mnie miał dość, ale w końcu znajdę idealny punkt :D

PS Rower ochrzczony, pierwsza gleba i zdarte kolano zaliczone. Raz jeden, gdy wyszedłem bez kasku (normalnie jeżdżę na MTBku) i nie ubrałem ochraniacza na kolano, "bo przecież tylko do sklepu jadę".  ;)  Skok na krawężnik, prawe koło w piach, ja na beton, no cóż.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaboli to się podszkoli, a skoro dzwonek był to ładnie - znak, że się starasz ;)

20T są Mquzi, Bicyklon na alle a dobra 22T jest tu.

Pomyśl o rozkuwaczu do łańcucha to będziesz szybciej sam rzeźbić, do tego kilka spinek singlowych 👍

Edytowane przez kazafaza
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@kazafaza powracam do tematu. Poćwiczyłem trochę i niestety brakuje tego kopa nadal, przy bardzo niskiej prędkości muszę całe ciało wypychać w przód zamiast nacisnąć tylko pedał, by nie spaść. Tak więc 21-22 zęby trzeba zapodać, ale chciałbym dopytać jeszcze, czy do takowego będę potrzebował nowego łańcucha? Różnica 3-4 zębów to właśnie tyle, co między poprzednią 14tką a obecną 18. A jeśli tak, to jaki kupić?

I zainteresowała mnie kwestia rozkuwacza łańcucha + spinek. Nie byłoby też źle mieć to po prostu na potrzeby czyszczenia całego napędu, a przecież mam też drugi rower, który też będzie wymagał. Czy te rozkuwacze w jakiś sposób się od siebie różnią i trzeba na coś uważać, czy po prostu brać co jest, byle tanio + spinki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...