Skocz do zawartości

[Dolinki Krakowskie] Będkowice


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś dobrze znający tamte tereny mógłby się wypowiedzieć czy dróżkami zaznaczonymi na czerwono można przejechać/przeprowadzić rower?

image.thumb.png.2a0214bbfd05da8de836faa5c3359290.png

 

Ten wschodni odcinek od parkingu na 90% jest przejezdny, bo coś tam pamiętam, ale z tym do pętli to nie mam pojęcia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wschodni zależy od warunków, ale jeździłem na HT tamtędy kilka razy jak pamiętam, nic ciekawego, wygląda mw jak poniżej, fotka z Komoota.

Ten zachodni to zabiłeś mi ćwieka, wydaje mi się, że kiedyś się tam szwędałem i musiałem rzeźbić na dole, bo to chyba było łażenie po prywatnych podwrórkach  i trzebabyło obchodzić i kombinować. No i tam masz 70m spadku na 500m więc sporo. Zejść oczywiście można wszystko, ale ja bym się tam nie pchał.

 

image.png.ea7825a9f1babfb4bbc8bd4f612fa162.png

 

image.thumb.png.b4e8a21f2fdd0dd8b87e5a6d629a4d88.png

Edytowane przez Mentos
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zachodnim się nie przebijesz , chaszcze i ogrodzenie tam gdzie mógłbyś bez problemu jechać. A żeby ominąć ogrodzenia  to czołganie przez krzaki plus przeprawa przez "jszczyniankę" . Po za tym  miejscami stromo i po deszczach"  jazda figurowa po błocie".  Trochu wcześniej jak chcesz się przebić do szlaku  masz "autostradę" i tam przejedziesz bez najmniejszych problemów

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autostrada 😉 ta na południu  via Łączki Kobylańskie . Ten żółty na północy jak dobrze pamiętam  leci doliną  i był tam jakiś moment techniczny i jak dobrze kojarzę  kilka zarąbistych formacji skalnych w tym Pupa Słonia.

Edytowane przez pecio
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg heatmapy jak najbardziej. Tylko czemu akurat tam? Ja po prostu wpadam z jurajskiej w najładniejsze tereny w okolicy ;)

Obczaj sobie heatmapę. Po drugiej stronie DK94 jedziesz w prawo i masz świetny kawałek lasu, z jedną częścią z "zakazem" ;)

Edytowane przez sky87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Z tą heat mapą to ja bym był bardzo ostrożny... Przykłady.

Bronówka od Prądnika:

 

image.thumb.png.8aa697e2f734e58ef2a307b330753eb3.png

 

Przedłużenie Turystycznej na północny wschód:

 

image.png.43d15cd48012ac2ff0330a8140f54947.png

 

Wracając do Chochołowego - można przejechać. W ogrodzeniu zostawili wąskie przejście dla pieszego 🙂.

 

 

 

image.jpeg

Edytowane przez chudzinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...