Skocz do zawartości

[dropper] Pomoc w wyborze sztycy regulowanej.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie i panie, chciałbym zakupić pierwszą w życiu sztycę regulowaną czyli droppera dla nietypowej osoby i jej potrzeb dlatego potrzebuję pomocy fachowców czyli was ;)

Jako, że jestem rencistą nie zjeżdżam po ścieżkach w lesie, głównie jeżdżę po mieście, a największym utrudnieniem przy mojej niepełnosprawności jest wsiadanie i zsiadanie z roweru każde postoje na światłach to utrudnienie. Jako, że też słabo się znam na serwisowaniu tego sprzętu, potrzebuję stabilny dropper jeśli to możliwe wymagający jak najmniej serwisowania, może być ciężki, nie jakiś wypasiony carbon tylko w miarę dobrej jakości i trwałej przede wszystkim. 

Pozdrawiam Stachu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Większość tańszych dropperów oparta jest na kartridżu i są banalne w serwisowaniu. Przy czym technologia jest już na tyle dopracowana, że są trwałe i niezawodne. Żeby doradzić konkretny model musisz podać; średnicę montażową, długość, na jaką obecna sztyca wystaje z ramy i najlepiej budżet, jaki chcesz przeznaczyć na ten cel.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pierwszą podpowiedź. Muszę sprawdzić jaka jest średnica montażowa w moim rowerze bo nawet nie wiem. Mój rower to Romet mustang evo 2019 (rozmiar M), kupiony już parę lat temu. Nie wiem czy mogę tutaj podać link z innej strony, do właśnie mojego modelu roweru, ale zaryzykuję https://www.rowerzysta.pl/rower-gorski-romet-mustang-evo-2019 jeśli nie można podawać linków do stron to przepraszam. Jeśli chodzi o cenę myślałem tak  do 1200zł  najlepiej już z całym zestawem do zamontowania, ale tańsze propozycje też chętnie sprawdzę ;) Wydaję mi się, że rower jest w miarę w porządku by montować droppera (ma wolne wejście w ramie) ale jeśli się mylę też śmiało piszcie kochani. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...