Skocz do zawartości

[3000-4000] Proszę o pomoc w wybraniu crossa


amatork

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem Krossa Eskera 2.0 MS. Zrezygnowałem bo baranek nie jest dla mnie, byłem mocno pochylony do przodu, poza tym jakoś czułem się mały na tym rowerze. Rower był świetny na szosie, super się nim jechało jednak przy jakichś zjazdach gdzie był żwir czułem sie na nim niebezpiecznie przez ten uchwyt i musiałem go sprzedać. Jestem amatorem, robiłem nim po 60km po trasach asfaltowych i mieszanych 60% asfaltu, 40-50% Utwardzonych, 5-10% Nieutwardzone. Chce na rowerze czuć się komfortowo, chce łatwo pokonywać dłuższe dystanse, ale też chce żeby poradził sobie gdy zjadę z asfaltu na żwir, leśne i polne dróżki. Lubie też jeździć czasem szybciej
Który byście wybrali i dlaczego właśnie ten, czy może macie jakiś inny do polecenia a na pewno macie i chętnie zobacze inne modele.

Radon Scart Light 9.0
Canyon Pathlite 6
Merida Speeder 100
SCOTT Sub Cross 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...