Skocz do zawartości

[łączenie] plików .gpx


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, może głupie pytanie, ale stary już jestem, nie mogę ogarnąć tematu:

Jak połączyć dwie trasy zapisane w dwóch plikach .gpx?

Z przyczyn technicznych musiałem przerwać nagrywanie trasy i ruszyć od zera. 

Mam komoot, Strava (w wersji z subskrypcją)

Jeśli można poza tematem: właśnie zjechaliśmy z R10 Piaski Świnoujście (przez Hel) ok 600 km / 7 dni. (cały czas słońce, zero deszczu)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, krism4a1 napisał:

Jeśli można poza tematem: właśnie zjechaliśmy z R10 Piaski Świnoujście (przez Hel) ok 600 km / 7 dni. (cały czas słońce, zero deszczu)

Super wynik! Jak z trasą - są odcinki nieprzejezdne dla gravela z sakwami, typu piachy albo kocie łby? Ja się wytłukłem po Mazurach, chociaż była jeszcze opcja polskiego wybrzeża i niemieckiego, kierunek Rugia.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2024 o 11:24, bzyk69 napisał:

Ja tam bardzo często łącze gpx'y moich wycieczek.

Dzięki - pomogło, aczkolwiek to trochę upierdliwe.

temat rozwiązany.

W dniu 1.06.2024 o 11:09, spidelli napisał:

Jak z trasą - są odcinki nieprzejezdne dla gravela z sakwami, typu piachy albo kocie łby?

Jechałem moim gravelem (jest w moim profilu) opony 42 Vittoria. Trasa jest zróżnicowana tak bardzo jak można sobie to tylko wyobrazić (a ominęliśmy Kluki) najgorsze są płyty "jumbo?" są odcinki które nazwałbym czołgowymi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krism4a1 Dzięki czyli jeszcze jest hardkorowo ;) Kluki mam zaliczone na retro MTB w tym ten fragment z pomostami i błotami ale w sierpniu to chyba raczej sucho było :) 

Płyty kocham namiętnie :D Skutecznie kopią po rękach :) 

 

Ad vocem - ja odpaliłem tę stronkę, którą @bzyk69 linkował ale na telefonie w słońcu (plażowałem) to wuja widać; miałem to zrobić na tablecie po powrocie ale apką na Androida dało radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jak najbardziej tekstowe i można je  łączyć w notatniku, ale to pewne uproszczenie, bo mogą mieć dosyć złożoną strukturę (bo są tekstowe, ale XML) i proste łączenie na zasadzie ctrl+c ctrl+v bywa zawodne. Na przykład jeśli chcemy połączyć dwa ślady w jeden, a nie mieć dwóch osobnych śladów w jednym pliku. 

Więc notatnik tak, ale zazwyczaj z odrobiną sensownej edycji...

https://wiki.openstreetmap.org/wiki/GPX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, HSM napisał:

Więc notatnik tak, ale zazwyczaj z odrobiną sensownej edycji...

Jak ktos chce to mozna i czasy sobie poprawic :D 

Ja skladalem jeden plik z dziewieciu. Nie podkrecalem czasu, ale zmienialem zeby byly bezposrednio po sobie. Nie bylo trudne w Notepad

TdS_d.jpg.1898e3d83798c157f41cdd8ff061e8af.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...