Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Szukam serwisu rowerowego na terenie Warszawy, najlepiej specjalizującego się w rowerach szosowych.

Mam rower z praktycznie w pełni schowanymi pancerzami, a chciałbym przejść z hamulców mechanicznych na hydrauliczne. Pisząc krótko, nie chce mi się samemu tego robić, bo wiem ile czasu to zajmuje.

Normalnie waliłem na ślepo do Serwis Bajka, natomiast widzę że ich FB umarł, wieści o serwisie stacjonarnym brak, a na maila nie odpowiedzieli.

Ktoś ma jakieś alternatywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krypto.Szosowiec na fb i Insta publikowaliśmy posty nie dalej jak dziś i przedwczoraj. O zmianie adresu informacje wrzucamy cyklicznie od kilku miesięcy. Więcej byłoby przesadą 🙂
Jesteśmy na Gandhi 27/103 przy stacji metra Imielin, zapraszam serdecznie:

pn-wt 12:00-20:00
śr-pt 9:00-17:00

Na mail rzeczywiście mogłem nie odpowiedzieć. Przeprowadzka, dodatkowo moje połamanie się na majówce spowodowały, że mogłem przeoczyć wiadomość. Przepraszam Cię najmocniej, jeśli nie otrzymałeś informacji zwrotnej 😕 Natomiast zawsze można się do nas dodzwonić w godzinach pracy (601 071 072).

Co prawda czekamy na zamówione meble do części sklepowej, serwis również będzie znacznie rozbudowany. Ale pracujemy i każde z nas chętnie zajmie się Waszymi sprzętami. Dziś wyjechał od nas świetny Giant. Zdążyliśmy wyjąć zapieczoną sztycę z Canyona, czy naprawić uszkodzoną przerzutkę Di2. Zbudowaliśmy też prawdziwie wypasione bike spa dla Waszych rowerów - wkrótce wrzucę film na YT. Dla chętnych oczywiście dodatkowo pogaduchy i oglądanie takich rowerów, jak Biria Unplugged - 1 z kilku jeżdżących na świecie modeli. Do tego moc innych rarytasów. Wpadajcie śmiało! 🙂 

 

_DSC2790.JPG

_DSC2767.JPG

_DSC2803.JPG

20240523_203534.jpg

_DSC2770.JPG

Edytowane przez Punkxtr
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...