Skocz do zawartości

[Uniwersalny do 2000zł] Jaki Rower do 2000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Czy tym Kandsem Pure da się zjechać z asfaltu na jakieś leśne ścieżki? Oczywiście nie mówię tu o trasach z korzeniami tylko coś ubitego, czysto rekreacyjne.

Chodzi mi o to czy rower jest w miarę stabilny tak jak np rowery crossowe? Widzę opony fabryczne 700x38c, może w razie czego dałoby się wsadzić szersze.

Brak amortyzatora względem mi nie przeszkadza, przywykłem do twardości na szosie z oponami 700x25c.

Zastanawiam się, bo te rowery "fitness" powinny być chyba nieco szybsze niż crossy ze względu na geometrię i wagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można, przejeździłem tak na tym Presidio w 1 sezonie ok 5k km, trasy głównie "gravelowe" a nawet lekki teren. Po czymś takim jak tutaj leci się na pełnej, brak amortyzatora jest praktycznie nie oduczuwalny. Jeśli chodzi o jakieś wały gdzie droga nie jest zbyt dobrze ubita, czy coś w tym rodzaju  trzeba już się jednak troszkę pofatygować jechać bardziej techniczne i gdzieniegdzie podnieść tyłek. Generalnie wszystko jest do przejechania, najwyżej trochę wolniej. ;)

 

Edytowane przez keltu
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Lazaro Aero 3 na tej oponie i zdecydowanie jest ona wystarczająca na lekki teren a po płaskim bardzo dobrze sobie radzi. Teoretycznie te rowery można bardziej określić crossem bez amora albo hybrydą między crossem a fitnessem. Dość uniwersalny rower. W teorii chyba ciut większa opona by tam weszła ale nie widzę takiej potrzeby. Przesiadłem się z 50 i zdecydowanie odczuwam poprawę w jeździe.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kands Pure jeszcze do mnie jedzie, a pojawiło się coś takiego z outletu 

 

https://allegro.pl/oferta/rower-kands-speedfight-21-czarno-pomaranczowy-11471567695

 

200zl więcej, lepsza opcja?

@edit Opony chyba od razu do wymiany jeśli bym chciał zjechać z asfaltu, nie ma co kombinować...

Edytowane przez krosser96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...