Skocz do zawartości

[do 2000zł] w miarę uniwersalny polne drogi / las


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 173cm i 75kg. Poszukuję roweru do 2000zł ,głównie do gonienia dziecka po polnych drogach + ew. wypad do lasu. wolałbym nowy gdyż nie mam aż takiej wiedzy żeby kupować używki.

Założenia - 27,5" nie wiem czy jest sens 29". Nie potrzebuję amortyzatora z przodu.

Fajnie jak by była kaseta. Patrzyłem na :

 GT Aggressor Sport 27,5 2024

Scott Sub Cross 50 , ale raczej niedostępny.

MARIN BOLINAS RIDGE 2 27,5" BLACK

ewentualnie KROSS Hexagon 2.0 27,5" lub Romet \ Lazaro

Pytanie czy z tych którykolwiek jest wg Was "warte" uwagi. Nie oczekuję cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz kasetę, hydrauliczne heble i nawet pancerze puszczone w ramie za 1499. ;) https://www.decathlon.pl/p/mp/madani/rower-gorski-madani-cabrero-29/_/R-p-a443b787-aac3-4ca0-ac0a-37de7c799e68

Na stronie producenta jest dokładniejsza specyfikacja https://madani-sports.eu/pl/21-391-rower-madani-cabrero-ciemnozielony.html#/1-rozmiar_ramy-s_15

Edytowane przez keltu
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Rowery z Decathlonu nie wiem dlaczego ale mnie nie przekonują - raz kupiliśmy żonie i co chwilę trzeba było w nim coś robić, a to przerzutki, a to kierownica. Fakt to był Btwin, ale jednak. Nie jeździłem jeszcze na 29" ..szukałem raczej 27,5"

 

Edytowane przez wrotekpoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie rower z Decathlonu, sprzedaje producent za pośrednictwem ich strony - możesz z oficjalnej strony z pominięciem Decathlona ale nie wiem czy wtedy jest darmowa wysyłka.

Edit:  Też jest darmowa.

Edytowane przez keltu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT Agressor i Hexagon 2.0 są na wolnobiegu, nie wiem o jakim Romecie mówisz. No i jest zdecydowanie tańszy. Za zaoszczędzone ~500 zł. mógłbyś sobie przykładowo unowocześnić napęd przy okazji odchudzając rower bo jednak 3rz. korby w MTB to już troszkę przeżytek.

Marin jest w porządku jak go masz w okolicach 2000 zł.

Edytowane przez keltu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ci pisałem że Decathlon tego nie sprzedaje, to sprzedaje bezpośrednio producent korzystają tylko z ich strony jako "platformy sprzedażowej" mniej więcej tak jakbyś kupował przez Allegro, przynajmniej tak mi się wydaje. Także stacjonarnie raczej ich nie znajdziesz.

Edit: W Chojnowie mają jakiś punkt odbioru.

 

Bez tytułu.png

Edytowane przez keltu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zakup na odległość się nie sprawdził :(

Zapytałem o procedurę ewentualnego zwrotu i ta okazała się dość skomplikowana - nie można roweru oddać w sklepie stacjonarnym  i nie powinien być używany.

Dla mnie taki zakup bez sensu skoro nie mogę sprawdzić jak na danym rowerze się jeździ..

Sprawdzę ten Intersport, jak się nie uda to będzie trzeba wybrać się do jakiegoś stacjonarnego i zobaczyć co mają na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...