Skocz do zawartości

[Nowy rower do 1500 zł] trekingowy męski


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam roweru trekingowego na dojazdy do pracy i w około komina jakiś szutr/ leśna dróżka choć większość to asfalt w planie jakieś małe wycieczki. Wzrost 176cm, waga 79kg. Rower raczej z pełnym wyposażeniem chciałbym aby był wygodny i dobrze się jeździło. Szukam czegoś moze w tym stylu.

https://allegro.pl/oferta/aluminiowy-rower-trekkingowy-dla-mezczyzny-chlopaka-shimano-meski-28-nowy-14993144223

Ten fajny bo z prądnica (myślę że to fajna sprawa bo nie trzeba pamiętać o baretiach)

https://allegro.pl/oferta/rower-trekingowy-lazaro-discovery-meski-aluminiowy-amor-19-czar-nieb-15137905063

A ten ma lepsze przerzutki (choć na reszcie podzespołów się nie znam)

Coś możecie polecić? Skłaniam się ku nowemu bo nie znam się na tyle żeby nie kupić "miny" a tak to zawsze jest gwarancją jakby coś się rozleciało a i powinien posłużyć parę ładnych lat jak nowy.

Edytowane przez NOWY_123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wcześniej i tak jeździłem na byle czym. A co w nim może mi się rozlecieć albo co może się nadziać?

A tak to co byś mógł polecić dalej przy niskim budżecie najwyżej wezmę na raty 0% ale też bez przesady? 

 

 

Albo też na czym można przy oszczędzić a na czym lepiej nie? (Tania prosta wymiana na lepsze w razie potrzeby/zachcianki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trekkingi to nie moja bajka, więc nic nie polecę. Co najwyżej mogę popatrzeć jak jest poskładany.

Crossy: z amortyzatorem Riverside 500, a bez Lazaro Aero V1.

Cytat

A co w nim może mi się rozlecieć albo co może się nadziać?

Tam nic pewnego nie ma...

Edytowane przez chudzinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no z amortyzatorami :)

12 minut temu, chudzinki napisał:

Trekkingi to nie moja bajka, więc nic nie polecę. Co najwyżej mogę popatrzeć jak jest poskładany.

Crossy: z amortyzatorem Riverside 500, a bez Lazaro Aero V1.

Tam nic pewnego nie ma...

Ale w sumie to jest gwarancja z 2 letnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy rower tani to cudów nie można wymagać, ale to nie znaczy że zły.  Najważniejsze to dopasować dla siebie (wygoda) a potem dbać, w porę regulować luzy, wymieniać łańcuch, itp... Będzie służył przez lata👍.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy takim budżecie to co było by najistotniejsze? Odrazy powiem że na rodzajach się nie znam tyle co troszkę o przerzutkach poczytałem (ale nie wiem czy manetki też takie istotne) i że lepiej kasetę zamiast wolnobiegu. Najlepiej jakiś model jakby ktoś mógł podrzucić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najistotniejsze jest rower dopasować, jak buty, każdemu inne pasują. Odwiedź kilka sklepów, przymierzaj, dopiero potem osprzęt i cena. Wtedy będziesz wiedział co wybrać nawet przez internet.  Stare wygi kupują drogi rower w kartonie z Hiszpanii, bo wiedzą czego chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz crossowy i dokładasz błotniki i bagażnik - to zawsze wyjdzie korzystniej niż trekking "fabryczny".

Z "amortyzatora" lepiej zrezygnować - to juz nie jest elemet szpanu tylko dodatkowy ciężar.

Edytowane przez Pablo59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem tego Crossa z powyższego linku, zobaczymy jak przyjdzie, przekonały mnie tarcze i to że jest na kasecie i te przerzutki do dla laika który ma zamiar dbać o rower to może i będą dożywotnie 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...