Skocz do zawartości

[Licznik] Igpsport bsc300


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio nabyłem XOSSa Nav+, który zamienił wysłużonego Garmina 820. Z przesyłką kosztowało mnie to 228 pln. Ekran jest mono, a także kurs pokazuje z północy na południe jednak jedzie się na nim całkiem sprawnie , bo strzałki pokazują poprawnie kierunek skrętu. Jak za ta kasę to dla mnie rewelacja.

xoss.jpg

Edytowane przez kaido2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy warto , bo nie posiadam - ale niedawno gdy zastanawiałem się co kupić to wychodziło mi że:

- BSC200  to minimum i jest najtańsze

- BSC300 pomimo tego że ma chyba wgrywane mapy, wydawał mi się za drogi 

- SIGMA ROX 11.1 EVO  - nie ma map, ale ma podobno bardzo dobre prowadzenie po śladze (po ostatnich aktualizacjach wspomagane dodatkowo sygnałem z telefonu) , no i cenowo wychodziło tyle samo co BSC300 , z tym że  Sigma z całym zestawem czujników i mocowań.

Teoretycznie BSC300 najbardziej zaawansowany ze względu na mapy, w praktyce Sigma bardziej przypadła mi do gustu.

Wg mnie najciekawsze recenzje na YT o  IGPSPORT robi Velobird  , o Sigmie -  DarekBike   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sigma ROX - IMHO takie prowadzenie po asfalcie jeszcze ujdzie, ale gdy się dojedzie krzyżówki innej niż + (np Y) zaczynają się problemy. Podobnie w lesie. Jeździłem z czymś takim (Bryton), powroty się zdarzały, więc jakoś ciężko mi polecić. Z kolei IGS ma ponoć aktualizację map raz do roku, ale nie wiem czy to demonizować, bo w końcu jak często drogi się zmieniają? Jak napisał kolega wyżej, pooglądaj YT,  może coś ci się rozjaśni. Generalnie z tych dwóch, ze względu na swoje doświadczenia  brałbym IGS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupiłem BSC 300 w super cenie na Aliexpress.

To mój pierwszy licznik rowerowy. Jakie darmowe aplikacje pozwolą mi planować trasy i wrzucać je na tą nawigację? Strava ma tę funkcje płatną, a Komooto za darmo daje tylko mały region.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Viking1 napisał:

Kupiłem BSC 300 w super cenie na Aliexpress.

To mój pierwszy licznik rowerowy. Jakie darmowe aplikacje pozwolą mi planować trasy i wrzucać je na tą nawigację? Strava ma tę funkcje płatną, a Komooto za darmo daje tylko mały region.

https://bikerouter.de/ eksportujesz .gpx i wrzucasz na nawigację.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2024 o 19:16, Viking1 napisał:

Kupiłem BSC 300 w super cenie na Aliexpress.

To mój pierwszy licznik rowerowy. Jakie darmowe aplikacje pozwolą mi planować trasy i wrzucać je na tą nawigację? Strava ma tę funkcje płatną, a Komooto za darmo daje tylko mały region.

stronki brouter i bikerouter są super, ale domyślnie mają wyłączone powiadamianie o zakrętach w rysowanych trasach. Zanim zaczniesz wyznaczać sobie trasę, trzeba kliknąć na kluczyk po prawej stronie ekranu i w opcji turnInstructionMode wybrać Locus albo Osmand. Wtedy po eksporcie do BSC 300 nawigacja będzie powiadamiać podczas jazdy o zbliżającym się zakręcie. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...