Skocz do zawartości
  • 0

Dziwne konusy: pociety bebenek/zablokowana czesc kasety (REMERX)


Gość boyd@wp.pl

Pytanie

Gość boyd@wp.pl

Czesc,

Niestety przy  probie wymiany napedu zablokowalem sie przy sciaganiu kasety (bebenek pociety jak widac na jednym ze  zdjec). Mniejsze tarcze udalo mi sie po dlugich walkach i podwazaniu sciagnac ale pozostale 6 (pajaczki 2x3) ani drgna. Bebenek jest w takim stanie, ze i tak chcialbym wymienic - stad pomysl, zeby sprobowac sciagnac go razem z widocznymi na foto resztkami kasety i wymienic na nowy. Klucze do konusow mam juz w drodze, ale niepokoja mnie widoczne na fotach konusy (po kazdej stronie jest 1 wielki - do tej pory mialem do czynienia z parami kontrujacymi sie po kazdej stronie piasty...). Ktos mial do czynie z czyms takim ? jakies porady moze ?

Foto od strony bebenka: https://drive.google.com/file/d/1ql2N5ANtuBlC_M5LgQa60-HPSob3IW-J/view?usp=drive_link

Foto od strony tarczy: https://drive.google.com/file/d/1qo8IX_CD8aLoZsKVK3atHpyYMcSCLB5A/view?usp=drive_link

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość boyd@wp.pl

Tak, kola maja podobno lozyska maszynowe (to wplywa na forme konusow ? ), da sie to rozkrecic bez sciagania resztek kasety i tarczy hamulcowej (nie probowalem silowo sciagac - ale tez na pewno jest zapieczona). Kasety nie mam zamiaru ratowac, bo i tak byla do wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość boyd@wp.pl

Jesli bede wszystko zrzucal na serwis to zawsze sie bede slabo orientowal ;). Po odkreceniu tych konusow/dystanow bebenek sie po prostu zsunal bez problemow. Teraz pozostaje zlokalizowac jakies kompatybilne z nim (zapytalem o to w osobnym watku...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...