Skocz do zawartości

[Ebike zakup] full do 15/19 tys


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie prawie 19 kafli to niezła promocja. Pierwotna cena 23500 zł. Napisać można wszystko. Mogli wyskoczyć z ceną np. 50000 zł. a jeszcze lepiej 65000 zł. i wtedy byłaby jeszcze lepsza promocja. Nie wyrabiali by się produkcją :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witexus, strasznie ciężki ten Focus. Jeśli rozważasz Cube to polecam stronę: https://cube-store.nanobike.de/e-bikes/e-mountainbike/e-fullsuspension?p=1&o=2&n=48&f=421

Moim zdaniem ceny w Polsce są koszmarne i to nie tylko na Cube, ale nawet na stronach producentów jeśli wybierzesz region Polski. (proponuję wejść choćby na Canyon.com, porównać ceny w PLN, zmienić region na kraj ze strefy euro i przeliczyć wtedy cenę z euro na PLN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co mamy pomóc jak nawet nie wiesz co byś kupił bo są spore różnice miedzy specyfikacją a fotkami. Namnożyło się jakiś debilnych marek z działów moto w tym nawet "ekskluzywnych" z segmentów samochodziarskich bo wyczuli kasę. Kij wie jaki to ma zawias jaka geo choć może gdzieś da się namierzyć tabelkę. Jak to w ogóle działa i czy działa na dłuższą metę. Nie ma na stanach jakiś sensownych rowerów marek co siedzą w rowerówce tylko kupować jakieś nie wiadomo co od kretynów, którzy nie potrafią dobrze zaprezentować modelu? Opinii brak może właśnie dlatego, że jeszcze ludziska nie upadli na głowę by takie coś kupować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach kupić tę Yamahę - nie wiesz co dostaniesz - w specyfikacji manetka 12 biegowa, kaseta 11 rzędów, na obrazkach Lyrik w specyfikacji Revelation. W opisie Magura MT5 w specyfikacji MT30 (to niski model dostępny tylko OEM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TheJW napisał:

Ale ulep 😆
W dodatku wygląda jakby był sprzed dwóch dekad. :D

Bo nie ma kół jak dla słonia, które teraz w modzie?
Jestem na etapie wyboru swojego pierwszego elektryka mtb i na pewno będzie coś na 27,5, bo 29" jak dla mnie (171 cm wzrostu) wygląda monstrualnie.

No ale dla każdego coś miłego ;)

Edytowane przez burz
korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, burz napisał:

Bo nie ma kół jak dla słonia, które teraz w modzie?
Jestem na etapie wyboru swojego pierwszego elektryka mtb i na pewno będzie coś na 27,5, bo 29" jak dla mnie (171 cm wzrostu) wygląda monstrualnie.

A miałeś kiedyś plusowe koło na 27,5 w ręce bo z wew 40 mm i gumą 2,8 to już jest tuż tuż w miarę normalnych rozmiarów 29er. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, burz napisał:

Bo nie ma kół jak dla słonia, które teraz w modzie?
Jestem na etapie wyboru swojego pierwszego elektryka mtb i na pewno będzie coś na 27,5, bo 29" jak dla mnie (171 cm wzrostu) wygląda monstrualnie.

No ale dla każdego coś miłego ;)

no to jak się nie chcesz wpierniczyć ma minę to zmień podejście. Po to jest między innymi wspomaganie, żeby móc korzystać z dobrodziejstw cięższego sprzętu - większe koła dla lepszego toczenia, szersze opony dla trakcji, większe hamulce dla wydajności itd...

MTB w założeniu to rower w góry , 29" to podstawa na nierównościach, 2,6 szerokości opony to standart, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...